Zalánki: Azt gondoltam, én vagyok a világ legjobb játékosa

A pólóválogatott vezére akart lenni, de nem találta meg a helyét.

Märcz Tamás: Ebben a csapatban megvolt a lehetőség, hogy világbajnok legyen

A kapitány szerint a budapesti vb borította azt, hogy az olimpia felé kell építkezni.

Története második leggyengébb szereplésével a 7. lett a magyar férfi pólóválogatott

Montenegro legyőzésével lett meg a 7. hely a budepesti vizes vb-n.

Ezúttal jól védekezett, vb-7. lett a magyar pólóválogatott

A 3-0-s kezdés erős alapot adott, Montenegrónak nem volt esélye.

Sportdiplomáciában dupla sikert ért el a magyar vízilabda

Molnár Tamás és Kemény Dénes is FINA-bizottsági elnök lett.

Mindenki kiadta magából a maximumot, ez a csapat a jövőben képes lehet döntőket nyerni

A női vízilabda-válogatott tagjai büszkék a vb-n nyert szombati ezüstérmükre. A szövetségi kapitány szerint fantasztikusan játszottak, mindent kiadtak magukból.

"Egy kicsit még nőnünk kell" – olimpiai döntőről álmodik a női pólóválogatott

Büszkék az ezüstre, de magasabbra törnek a női vízilabda-válogatott tagjai.

"Egy hangyafasznyival jobbak voltak, de kaptak egy-két könnyebb ítéletet, amire nincs szükségük"

Bíró Attila elégedetlen volt a világbajnoki döntő bíráskodásával.

Női vízilabda vb-döntő: Magyarország–USA

A vb-címvédő és olimpiai bajnok Egyesült Államok a favorit, de a magyar csapatnak nincs veszítenivalója és meglepetésre készül a Margit-szigeten. Kövesse velünk!

Óriási csatában veszítette el a világbajnoki döntőt a női pólócsapat

Nagyon megszorongatták a világ legjobb csapatát a mieink, ezüstérmet nyertek a hazai vébén.

Női vízilabda-vb: Egyesült Államok-Magyarország (élő)

Világbajnoki címért játszik Bíró Attila csapata.

Az olasz pólósok 4-1-es vezetés után összezuhantak, majdnem 19 percig nem dobtak gólt a bronzmeccsen

Minden remekül ment a meccs első felében, utána viszont behúzták a kéziféket. Ez egy világbajnoki érembe került.

Bíró Attila: Az amerikaiak favoritok, de ha valaki, akkor mi meg tudjuk őket szorítani

Szombat este hazai közönség előtt lehet világbajnok a női vízilabda-válogatott

"A múltkor öklös volt a gyomorba, most meg hasba rúgás" – Märcz Tamás szerint a pólócsapat saját butasága miatt kapott ki

A válogatott tagjai közül többen is szégyenteljesnek nevezték saját teljesítményüket.

"Nehéz mit mondani" – Manhercz szerint a legnehezebb most belenézni azok szemébe, akik támogatták pólósainkat

Három győzelemmel kezdte, két vereséggel folytatta a magyar férfi vízilabda-válogatott a hazai vébét, így csak a hetedik helyért játszhat.

Vizes vb: Kikapott a magyar férfi vízilabdacsapat, a 7. helyért játszhat

Az Egyesült Államok büntetőpárbajban nyert. Montenegró lesz a magyarok ellenfele.

Először kapott ki vébén az USA-tól, a hetedik helyért játszik a férfi pólóválogatott

Idegtépő mérkőzésen, ötméteresekkel kapott ki a magyar férfi vízilabda-válogatott az Egyesült Államoktól, így a hetedik helyért játszhat majd a budapesti vizes világbajnokságon.

Kiütés az elődöntőben, olasz-spanyol aranycsata lesz a vébén

Meglepően simán elbukott Horvátország. Megismétődik a 2019-es döntő.

"Az érem megvan, de ezzel nem elégszünk meg" – a kapitány elárulta a női pólóválogatott sikerének titkát

Bíró Attila azt is elárulta, mi vár a magyar csapatra az amerikaiak elleni döntőig. Az aranyról döntő összecsapást szombaton 20 órától rendezik, a telt ház garantált.

Szokatlan nyilatkozatot adott a holland kapitány a magyarok ellen elveszített vb-elődöntő után

Egy végletekig kiélezett, körömrágós mérkőzésen győzte le a magyar női vízilabda-válogatott Hollandiát 13-12-re, ezzel 17 év után ismét bejutott a világbajnoki döntőbe. Így reagált az ellenfél.

"Papa, Mama, jöhettek szurkolni" – a magyar pólós otthonra üzent, miután vb-döntőbe jutott

Őrült nagyot küzdött a magyar válogatott az elődöntőben.

Női vízilabda vb–elődöntő: Magyarország–Hollandia

Magyarország 2005 után játszhat ismét vb-döntőt, Hollandiát kell megverni ezért. Fej-fej mellett halad a két csapat, 6-6 a félidő. Kövesse velünk élőben!

Női vízilabda-vb: Magyarország-Hollandia (élő)

A döntőért mérkőzik meg Bíró Attila csapata.

13 percig gólt sem kapott, nem volt kérdés, melyik pólócsapat jut elsőként döntőbe

Az Egyesült Államok várja ellenfelét.

Ötórányi úszás után 1.3 másodperccel maradt le az elsőtől, mégse kapott érmet

25 kilométer után sprintbefutóval dőlt el a döntő.

Magát lepte meg leginkább a bronzéremmel a nyíltvízi úszás magyar hőse

Gálicz Péter arra készült, hogy majd a hatodik-nyolcadik helyről kell nyilatkoznia, erre harmadik lett 25 kilométeren.

Gálicz Péter vb-bronzérmes a 25 kilométeres úszásban

Öt óra úszás után két másodperc döntött.

Parádés magyar bronz a vizes vb legbrutálisabb versenyében

Az erejét jól beosztó Gálicz Péter remekül hajrázott és a harmadik lett a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében. Kalmár Ákos a nyolcadik lett.

Több úszó, köztük Kapás is koronavírusos lett a vizes vb után

Az olimpia bronzérmes, világ- és Európa-bajnok magyar egyike azon úszóknak, akiknek a vizes világbajnokság után lett pozitív a koronavírustesztje.

Férfi vízilabda-válogatottunk kikapott az olasztól, legfeljebb az 5. helyért játszunk majd

A támadójátékunk túl későn javult fel, Vogel bravúrjai önmagukban nem voltak elegendőek.

Kikapott az olaszoktól, nem lesz érmes a férfi pólóválogatott a vb-n

Jól kezdtek a mieink, de a második negyedben az olaszok átvették a vezetést, és már nem is engedték ki a kezükből. Del Lungo kitűnően védett, jól olvasta, hová érkeznek a magyar lövések. 11-10 lett a negyeddöntő vége, de csak az utolsó percekben sikerült szorossá tenni a meccset.

Férfi vízilabda-vb: Magyarország-Olaszország (élő)

Egy nagy torna egyik legfontosabb mérkőzése a negyeddöntő, mert azon dől el, hogy éremért játszhat egy csapat, vagy kellemetlen élmények érik.

Rasovszky egyre rosszabbul lett verseny közben, ezért kellett feladnia

Úgy nyilatkozott, hogy már reggel furcsán érezte magát, de bízott egy jó eredményben. Ugyanakkor az Európa-bajnokság miatt végül úgy döntött, kiszáll.

Fordulat közben akadt bele a műugró lába a deszkába

A csapatversenyben történt a baleset, de a kubai sportoló szerencsére megúszta komolyabb sérülés nélkül.

Megvan az első vb-elődöntős a férfi pólósoknál

Az már eldőlt, melyik válogatott vár a magyar-olasz negyeddöntő győztesére.

A 18 éves Betlehem Dávid 5., Rasovszkyt hasba rúgták, ezért feladta

A férfi 10 kilométeres nyíltvízi úszók versenyét felemás szájízzel fejezte be a két magyar sportoló, egyik szemünk sír, a másik nevet a vizes-világbajnokság szerdai délelőttjén.

Kemény Dénes: Egyénileg jobbak vagyunk az olaszoknál, ezt meg kell mutatni

A világbajnoki negyeddöntő előtt a korábbi kapitány elmondta, mit vár a férfi pólócsapattól.

Vizes-vb: Olasz Anna hatodik a nyílt vízi úszás olimpiai távú versenyén

10 kilométer után 5 tized döntött az első helyről.

Olasz Anna hatodik női 10 kilométeren

Szerda reggel nyolc órakor ugrott be a Lupa-tóba a női tíz kilométeres nyíltvízi világbajnokság 61 fős mezőnye.

Az ausztrálok más vízilabdameccset láttak, mint a magyarok

Egészen hihetetlen, hogy míg mi gennyes meccsről és vért hugyozásról beszéltünk a keddi negyeddöntő kapcsán, ők mást emeltek ki.

Vizes vb: Elődöntős a magyar női pólóválogatott, idegőrlő meccsen egy góllal verték az ausztrálokat

A magyar csapat 7-6-ra nyert a negyeddöntőben, a döntőbe jutásért a hollandokat kéne legyőzni.

Női vízilabda-vb: Ausztrália-Magyarország (élő)

Bíró Attila csapata a legjobb négy közé jutásért játszik.

Elődöntőbe jutott a női pólócsapat a világbajnokságon

Óriási csatában nyerte meg a negyeddöntőt.

Sós Csaba: Az elmúlt években lehet, hogy elvesztettünk hét-nyolc Milák Kristófot

A magyar úszók szövetségi kapitánya a budapesti világbajnokság idején többször nyilatkozta, hogy valamin változtatni kell, mert érezhetően rossz irányba billent a mérleg nyelve. Megkérdezt

Megérkeztek a görög pólósok Budapestre, rögtön Benedek Tibor emlékfalához mentek

A játékosok egy-egy szál virágot helyeztek el a Hajós Alfréd Uszoda oldalában.

Miért lett egyszemélyes megint a magyar úszócsapat?

2000 táján Kovács Ági volt a topúszónk, most Milák Kristóf. A 2019-es 4 magyar vb-arany kifutott eredmény volt, nagy baj, hogy a mellúszásban nagyon nagy a lemaradás.

Leesett a deszkáról egy műugró a vizes világbajnokság selejtezőjében

Három méterről esett a medencébe.

Megvan a férfi pólócsapat negyeddöntős ellenfele a vébén

Csoportgyőztesként pihenhetett egy kört a vízilabda-válogatott, csak meg kellett várnia, amíg kiderül, ki az ellenfele.

Hosszú Katinka üzent a magyar szurkolóknak

Nem mehetett el szó nélkül az elmúlt hét mellett.

Megcsúszott a deszkán az osztrák műugró, és szaltó helyett a vízbe pottyant a vizes vb-n