Zalánki: Azt gondoltam, én vagyok a világ legjobb játékosa

A pólóválogatott vezére akart lenni, de nem találta meg a helyét.

Märcz Tamásnak vannak tervei az Eb-re, de a jegyzeteit nem nézhettük meg

Jansik szerint sok volt az egyénieskedés; Zalánki úgy fogalmazott, nem is volt igazi csapatjáték.

Märcz Tamás: Rossz volt a dinamika a csapaton belül, néhány játékos nem teljesített elég jól

A 7. helyért rendezett meccs után értékelte a világbajnokságot a vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

Märcz Tamás: Ebben a csapatban megvolt a lehetőség, hogy világbajnok legyen

A kapitány szerint a budapesti vb borította azt, hogy az olimpia felé kell építkezni.

Története második leggyengébb szereplésével a 7. lett a magyar férfi pólóválogatott

Montenegro legyőzésével lett meg a 7. hely a budepesti vizes vb-n.

Győztes búcsú a vb-től: Montenegrót másodszor is megverte, 7. lett férfipóló-válogatottunk

Ez viszont így is a valaha volt második leggyengébb világbajnoki szereplésünk...

Ezúttal jól védekezett, vb-7. lett a magyar pólóválogatott

A 3-0-s kezdés erős alapot adott, Montenegrónak nem volt esélye.

Sportdiplomáciában dupla sikert ért el a magyar vízilabda

Molnár Tamás és Kemény Dénes is FINA-bizottsági elnök lett.

Mindenki kiadta magából a maximumot, ez a csapat a jövőben képes lehet döntőket nyerni

A női vízilabda-válogatott tagjai büszkék a vb-n nyert szombati ezüstérmükre. A szövetségi kapitány szerint fantasztikusan játszottak, mindent kiadtak magukból.

"Egy kicsit még nőnünk kell" – olimpiai döntőről álmodik a női pólóválogatott

Büszkék az ezüstre, de magasabbra törnek a női vízilabda-válogatott tagjai.

Még a szövetségi kapitány sem értette, mit videóztak három percig

Igazi érzelmi hullámvasút volt a szombat esti női vízilabda-világbajnoki döntő.

Ez a női vízilabda nagy ünnepe volt – így értékelt az ezüstérmes pólóválogatott

Büszkén nyilatkoztak a magyar női vízilabda-válogatott tagjai, miután ezüstérmet nyertek a budapesti világbajnokságon, de hangsúlyozták: még magasabbra törnek.

"Egy hangyafasznyival jobbak voltak, de kaptak egy-két könnyebb ítéletet, amire nincs szükségük"

Bíró Attila elégedetlen volt a világbajnoki döntő bíráskodásával.

A parádés utolsó negyeddel sem sikerült a csoda: vb-ezüstérmes a női pólóválogatott

Mínusz négyről tettük szorossá a végjátékot, de az utolsó percben egy amerikai büntető lezárta a csatát.

Magyarország–Egyesült Államok vízilabdadöntő – ÉLŐ

Kövesse velünk a magyar női vízilabda-válogatott világbajnoki fináléját!

Női vízilabda vb-döntő: Magyarország–USA

A vb-címvédő és olimpiai bajnok Egyesült Államok a favorit, de a magyar csapatnak nincs veszítenivalója és meglepetésre készül a Margit-szigeten. Kövesse velünk!

Óriási csatában veszítette el a világbajnoki döntőt a női pólócsapat

Nagyon megszorongatták a világ legjobb csapatát a mieink, ezüstérmet nyertek a hazai vébén.

Női vízilabda-vb: Egyesült Államok-Magyarország (élő)

Világbajnoki címért játszik Bíró Attila csapata.

Milák Kristóf már az újabb világcsúcsára készül

Edzője szerint a budapesti vb-n két aranyat nyerő klasszis 100 pillangón is rekordot úszhat.

Az olasz pólósok 4-1-es vezetés után összezuhantak, majdnem 19 percig nem dobtak gólt a bronzmeccsen

Minden remekül ment a meccs első felében, utána viszont behúzták a kéziféket. Ez egy világbajnoki érembe került.

Bíró Attila: Az amerikaiak favoritok, de ha valaki, akkor mi meg tudjuk őket szorítani

Szombat este hazai közönség előtt lehet világbajnok a női vízilabda-válogatott

A pólószövetség elnöke a vizes vb-ről: „Bizonyítottuk, hogy nincs lehetetlen”

Vári Attila szerint az augusztus végi Európa-bajnokságon a férfiválogatott is bizonyítani fog.

"A múltkor öklös volt a gyomorba, most meg hasba rúgás" – Märcz Tamás szerint a pólócsapat saját butasága miatt kapott ki

A válogatott tagjai közül többen is szégyenteljesnek nevezték saját teljesítményüket.

„Mint a hasba rúgás” – egy szakmailag értékelhetetlen meccs értékelése

Varga Dénes tehetségével egy párhuzamos valóságban vidám mesefigurák játszanak?

"Nehéz mit mondani" – Manhercz szerint a legnehezebb most belenézni azok szemébe, akik támogatták pólósainkat

Három győzelemmel kezdte, két vereséggel folytatta a magyar férfi vízilabda-válogatott a hazai vébét, így csak a hetedik helyért játszhat.

Vizes vb: Kikapott a magyar férfi vízilabdacsapat, a 7. helyért játszhat

Az Egyesült Államok büntetőpárbajban nyert. Montenegró lesz a magyarok ellenfele.

Kikapott az amerikaiaktól, legfeljebb 7. lehet a vb-n a vízilabda-válogatott

Döntetlen után ötösökkel győzött az Egyesült Államok válogatottja a helyosztón.

Férfi pólócsapatunk szétlövésben kapott ki az Egyesült Államoktól

A legjobb esetben sem zárhatjuk a 7. helynél előrébb a hazai rendezésű világbajnokságot.

Először kapott ki vébén az USA-tól, a hetedik helyért játszik a férfi pólóválogatott

Idegtépő mérkőzésen, ötméteresekkel kapott ki a magyar férfi vízilabda-válogatott az Egyesült Államoktól, így a hetedik helyért játszhat majd a budapesti vizes világbajnokságon.

Kiütés az elődöntőben, olasz-spanyol aranycsata lesz a vébén

Meglepően simán elbukott Horvátország. Megismétődik a 2019-es döntő.

A címvédő Olaszország jutott elsőként döntőbe a vízilabdatornán

A Spanyolország–Horvátország-elődöntő győztesével találkoznak a fináléban.

"Az érem megvan, de ezzel nem elégszünk meg" – a kapitány elárulta a női pólóválogatott sikerének titkát

Bíró Attila azt is elárulta, mi vár a magyar csapatra az amerikaiak elleni döntőig. Az aranyról döntő összecsapást szombaton 20 órától rendezik, a telt ház garantált.

Szokatlan nyilatkozatot adott a holland kapitány a magyarok ellen elveszített vb-elődöntő után

Egy végletekig kiélezett, körömrágós mérkőzésen győzte le a magyar női vízilabda-válogatott Hollandiát 13-12-re, ezzel 17 év után ismét bejutott a világbajnoki döntőbe. Így reagált az ellenfél.

Már a döntőre készül a női pólóválogatott

Tizenhét évet kellett várni az újabb aranyesélyre – Budapesten írhatnak történelmet Magyari Aldáék.

"Papa, Mama, jöhettek szurkolni" – a magyar pólós otthonra üzent, miután vb-döntőbe jutott

Őrült nagyot küzdött a magyar válogatott az elődöntőben.

Legyőzte a hollandokat, világbajnoki döntős a női vízilabda-válogatott

Keszthelyi Ritáék 13-12-re nyertek, tizenhét év után újra vébédöntőt játszhat a magyar csapat.

Jöhet a világbajnoki döntő! Női vízilabdázóink legyőzték Hollandiát

Története során negyedszer játszhat világbajnoki aranyért a csapat!

A vb-döntő a tét: Magyarország–Hollandia

Percről percre: Magyarország–Hollandia percről percre

Női vízilabda vb–elődöntő: Magyarország–Hollandia

Magyarország 2005 után játszhat ismét vb-döntőt, Hollandiát kell megverni ezért. Fej-fej mellett halad a két csapat, 6-6 a félidő. Kövesse velünk élőben!

Női vízilabda-vb: Magyarország-Hollandia (élő)

A döntőért mérkőzik meg Bíró Attila csapata.

13 percig gólt sem kapott, nem volt kérdés, melyik pólócsapat jut elsőként döntőbe

Az Egyesült Államok várja ellenfelét.

Ötórányi úszás után 1.3 másodperccel maradt le az elsőtől, mégse kapott érmet

25 kilométer után sprintbefutóval dőlt el a döntő.

Magát lepte meg leginkább a bronzéremmel a nyíltvízi úszás magyar hőse

Gálicz Péter arra készült, hogy majd a hatodik-nyolcadik helyről kell nyilatkoznia, erre harmadik lett 25 kilométeren.

Vizes vb: Gálicz Péter világbajnoki bronzérmes 25 kilométeren

A Ferencváros úszója megszerezte a magyar küldöttség negyedik érmét.

Gálicz Péter vb-bronzérmes a 25 kilométeres úszásban

Öt óra úszás után két másodperc döntött.

Elképesztő bravúr: Gálicz Péter bronzérmet nyert 25 kilométeren

Hihetetlen teljesítménnyel világbajnoki harmadik lett a 22 éves nyílt vízi úszó.

Parádés magyar bronz a vizes vb legbrutálisabb versenyében

Az erejét jól beosztó Gálicz Péter remekül hajrázott és a harmadik lett a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében. Kalmár Ákos a nyolcadik lett.

Kapás Boglárka elkapta a koronavírust

Kvangdzsui világbajnokunk Instagramján osztotta meg a hírt.

Több úszó, köztük Kapás is koronavírusos lett a vizes vb után

Az olimpia bronzérmes, világ- és Európa-bajnok magyar egyike azon úszóknak, akiknek a vizes világbajnokság után lett pozitív a koronavírustesztje.