Zalánki: Azt gondoltam, én vagyok a világ legjobb játékosa

A pólóválogatott vezére akart lenni, de nem találta meg a helyét.

Märcz Tamásnak vannak tervei az Eb-re, de a jegyzeteit nem nézhettük meg

Jansik szerint sok volt az egyénieskedés; Zalánki úgy fogalmazott, nem is volt igazi csapatjáték.

Märcz Tamás: Rossz volt a dinamika a csapaton belül, néhány játékos nem teljesített elég jól

A 7. helyért rendezett meccs után értékelte a világbajnokságot a vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

Märcz Tamás: Ebben a csapatban megvolt a lehetőség, hogy világbajnok legyen

A kapitány szerint a budapesti vb borította azt, hogy az olimpia felé kell építkezni.

Története második leggyengébb szereplésével a 7. lett a magyar férfi pólóválogatott

Montenegro legyőzésével lett meg a 7. hely a budepesti vizes vb-n.

Győztes búcsú a vb-től: Montenegrót másodszor is megverte, 7. lett férfipóló-válogatottunk

Ez viszont így is a valaha volt második leggyengébb világbajnoki szereplésünk...

Ezúttal jól védekezett, vb-7. lett a magyar pólóválogatott

A 3-0-s kezdés erős alapot adott, Montenegrónak nem volt esélye.

Sportdiplomáciában dupla sikert ért el a magyar vízilabda

Molnár Tamás és Kemény Dénes is FINA-bizottsági elnök lett.

Mindenki kiadta magából a maximumot, ez a csapat a jövőben képes lehet döntőket nyerni

A női vízilabda-válogatott tagjai büszkék a vb-n nyert szombati ezüstérmükre. A szövetségi kapitány szerint fantasztikusan játszottak, mindent kiadtak magukból.

"Egy kicsit még nőnünk kell" – olimpiai döntőről álmodik a női pólóválogatott

Büszkék az ezüstre, de magasabbra törnek a női vízilabda-válogatott tagjai.

Még a szövetségi kapitány sem értette, mit videóztak három percig

Igazi érzelmi hullámvasút volt a szombat esti női vízilabda-világbajnoki döntő.

Ez a női vízilabda nagy ünnepe volt – így értékelt az ezüstérmes pólóválogatott

Büszkén nyilatkoztak a magyar női vízilabda-válogatott tagjai, miután ezüstérmet nyertek a budapesti világbajnokságon, de hangsúlyozták: még magasabbra törnek.

"Egy hangyafasznyival jobbak voltak, de kaptak egy-két könnyebb ítéletet, amire nincs szükségük"

Bíró Attila elégedetlen volt a világbajnoki döntő bíráskodásával.

Nagyot küzdött, de kikapott a világbajnoki döntőben a női vízilabdaválogatott

Az első félidőben remekül védekeztek és tapadtak az amerikaiakra, de az emberelőnyöket tragikusan rosszul használták ki.

A parádés utolsó negyeddel sem sikerült a csoda: vb-ezüstérmes a női pólóválogatott

Mínusz négyről tettük szorossá a végjátékot, de az utolsó percben egy amerikai büntető lezárta a csatát.

Magyarország–Egyesült Államok vízilabdadöntő – ÉLŐ

Kövesse velünk a magyar női vízilabda-válogatott világbajnoki fináléját!

Női vízilabda vb-döntő: Magyarország–USA

A vb-címvédő és olimpiai bajnok Egyesült Államok a favorit, de a magyar csapatnak nincs veszítenivalója és meglepetésre készül a Margit-szigeten. Kövesse velünk!

Óriási csatában veszítette el a világbajnoki döntőt a női pólócsapat

Nagyon megszorongatták a világ legjobb csapatát a mieink, ezüstérmet nyertek a hazai vébén.

Női vízilabda-vb: Egyesült Államok-Magyarország (élő)

Világbajnoki címért játszik Bíró Attila csapata.

Az olasz pólósok 4-1-es vezetés után összezuhantak, majdnem 19 percig nem dobtak gólt a bronzmeccsen

Minden remekül ment a meccs első felében, utána viszont behúzták a kéziféket. Ez egy világbajnoki érembe került.

Bíró Attila: Az amerikaiak favoritok, de ha valaki, akkor mi meg tudjuk őket szorítani

Szombat este hazai közönség előtt lehet világbajnok a női vízilabda-válogatott

A pólószövetség elnöke a vizes vb-ről: „Bizonyítottuk, hogy nincs lehetetlen”

Vári Attila szerint az augusztus végi Európa-bajnokságon a férfiválogatott is bizonyítani fog.

"A múltkor öklös volt a gyomorba, most meg hasba rúgás" – Märcz Tamás szerint a pólócsapat saját butasága miatt kapott ki

A válogatott tagjai közül többen is szégyenteljesnek nevezték saját teljesítményüket.

„Mint a hasba rúgás” – egy szakmailag értékelhetetlen meccs értékelése

Varga Dénes tehetségével egy párhuzamos valóságban vidám mesefigurák játszanak?

"Nehéz mit mondani" – Manhercz szerint a legnehezebb most belenézni azok szemébe, akik támogatták pólósainkat

Három győzelemmel kezdte, két vereséggel folytatta a magyar férfi vízilabda-válogatott a hazai vébét, így csak a hetedik helyért játszhat.

Vizes vb: Kikapott a magyar férfi vízilabdacsapat, a 7. helyért játszhat

Az Egyesült Államok büntetőpárbajban nyert. Montenegró lesz a magyarok ellenfele.

Kikapott az amerikaiaktól, legfeljebb 7. lehet a vb-n a vízilabda-válogatott

Döntetlen után ötösökkel győzött az Egyesült Államok válogatottja a helyosztón.

Férfi pólócsapatunk szétlövésben kapott ki az Egyesült Államoktól

A legjobb esetben sem zárhatjuk a 7. helynél előrébb a hazai rendezésű világbajnokságot.

Először kapott ki vébén az USA-tól, a hetedik helyért játszik a férfi pólóválogatott

Idegtépő mérkőzésen, ötméteresekkel kapott ki a magyar férfi vízilabda-válogatott az Egyesült Államoktól, így a hetedik helyért játszhat majd a budapesti vizes világbajnokságon.

Kiütés az elődöntőben, olasz-spanyol aranycsata lesz a vébén

Meglepően simán elbukott Horvátország. Megismétődik a 2019-es döntő.

A címvédő Olaszország jutott elsőként döntőbe a vízilabdatornán

A Spanyolország–Horvátország-elődöntő győztesével találkoznak a fináléban.

"Az érem megvan, de ezzel nem elégszünk meg" – a kapitány elárulta a női pólóválogatott sikerének titkát

Bíró Attila azt is elárulta, mi vár a magyar csapatra az amerikaiak elleni döntőig. Az aranyról döntő összecsapást szombaton 20 órától rendezik, a telt ház garantált.

Szokatlan nyilatkozatot adott a holland kapitány a magyarok ellen elveszített vb-elődöntő után

Egy végletekig kiélezett, körömrágós mérkőzésen győzte le a magyar női vízilabda-válogatott Hollandiát 13-12-re, ezzel 17 év után ismét bejutott a világbajnoki döntőbe. Így reagált az ellenfél.

Már a döntőre készül a női pólóválogatott

Tizenhét évet kellett várni az újabb aranyesélyre – Budapesten írhatnak történelmet Magyari Aldáék.

"Papa, Mama, jöhettek szurkolni" – a magyar pólós otthonra üzent, miután vb-döntőbe jutott

Őrült nagyot küzdött a magyar válogatott az elődöntőben.

Legyőzte a hollandokat, világbajnoki döntős a női vízilabda-válogatott

Keszthelyi Ritáék 13-12-re nyertek, tizenhét év után újra vébédöntőt játszhat a magyar csapat.

Jöhet a világbajnoki döntő! Női vízilabdázóink legyőzték Hollandiát

Története során negyedszer játszhat világbajnoki aranyért a csapat!

A vb-döntő a tét: Magyarország–Hollandia

Percről percre: Magyarország–Hollandia percről percre

Női vízilabda vb–elődöntő: Magyarország–Hollandia

Magyarország 2005 után játszhat ismét vb-döntőt, Hollandiát kell megverni ezért. Fej-fej mellett halad a két csapat, 6-6 a félidő. Kövesse velünk élőben!

Női vízilabda-vb: Magyarország-Hollandia (élő)

A döntőért mérkőzik meg Bíró Attila csapata.

13 percig gólt sem kapott, nem volt kérdés, melyik pólócsapat jut elsőként döntőbe

Az Egyesült Államok várja ellenfelét.

„Mérhetetlen csalódás” – az olasz bal oldal vetett véget a magyar álomnak

Varga Dénest már csak egyetlen dolog motiválja a következő négy napban.

Becsúszott egy vaskos káromkodás az elveszített vízilabdameccset értékelő élő műsorba

„Jó, de ez egy faszság” - hangzott el a stúdióbeszélgetés felvezetéseként az M4-en.

Kikapott az olaszoktól a vízilabda-válogatott, az ötödik helyért játszhat

Az elődöntőbe jutásért mérkőzött a világbajnoki címvédővel a magyar csapat, és 11-10-re alulmaradt.

Férfi vízilabda-válogatottunk kikapott az olasztól, legfeljebb az 5. helyért játszunk majd

A támadójátékunk túl későn javult fel, Vogel bravúrjai önmagukban nem voltak elegendőek.

Férfi vízilabda-vb: Magyarország-Olaszország (élő)

Egy nagy torna egyik legfontosabb mérkőzése a negyeddöntő, mert azon dől el, hogy éremért játszhat egy csapat, vagy kellemetlen élmények érik.

Megvan az első vb-elődöntős a férfi pólósoknál

Az már eldőlt, melyik válogatott vár a magyar-olasz negyeddöntő győztesére.

Kemény Dénes: Egyénileg jobbak vagyunk az olaszoknál, ezt meg kell mutatni

A világbajnoki negyeddöntő előtt a korábbi kapitány elmondta, mit vár a férfi pólócsapattól.

Az ausztrálok más vízilabdameccset láttak, mint a magyarok

Egészen hihetetlen, hogy míg mi gennyes meccsről és vért hugyozásról beszéltünk a keddi negyeddöntő kapcsán, ők mást emeltek ki.