Hírkereső

Keresés

420 milliárd forintot költött tavaly a kormány sportra

Leginkább versenysportra ment pénz, a tömegsportra csupán alig több mint 23 milliárd forint jutott.

Tizenkét embert vett őrizetbe a brüsszeli rendőrség a marokkói drukkerek zavargása után

A város polgármestere Twitteren ítélte el a történteket, a belügyminiszter köszönetet mondott a rendőröknek.

Felcsúton járt az amerikai nagykövet

Megnézett egy focimeccset. Futballdiplomácia egy kis kapufával.

Hétfőn kiderül, marad-e hibátlan csapat a világbajnokságon

Percről percre: A labdarúgó-világbajnokság kilencedik napjának eseményei egy helyen

Tavaly 420 milliárdot költött sportra az állam

Az Orbán-kormány 2021-ben sem volt szűkmarkú.

Aludni is lehet az akár 761 lóerős elektromos Porschék tetején

A Taycan Cross Turismóval semmi akadálya egy kis vadkempingezésnek.

Méregdrága a Ferrari első SUV-ja

A 725 lóerős Purosangue jelentősen többe kerül, mint a Lamborghini Urus vagy az Aston Martin DBX.

Tűzijátékkal lőtték a rendőröket Brüsszelben

Percről percre: A labdarúgó-világbajnokság nyolcadik napjának eseményei egy helyen

Costa Rica megmentette a németeket; Marokkó megruházta Belgiumot

A világbajnokság nyolcadik napjának története képekben elmesélve.

Németország menekül a kiesés elől, Marokkó meglepte Belgiumot, Kanada elbúcsúzott - összefoglaló a focivébé vasárnapi meccseiről

A német, a japán és a belga válogatott a kiesés elől menekül, Kanada viszont már ki is esett, Spanyolország pedig gyönyörű focival menetel tovább a világbajnokságon. Mutatjuk, mi történt vasárnap a focivébén.

Drámai végjátékban mentettek pontot a németek a vb szuperrangadóján

Sokáig úgy tűnt, a nationalelf csak lesgólig és kihagyott ziccerig jut a spanyolok ellen.

Az első gigászi meccs a vb-n: Spanyolország–Németország

Percről percre: Az első gigászi meccs a vb-n: Spanyolország–Németország

Michelisz dobogóval és egy összetett 4. hellyel búcsúzik a WTCR-től

Mikel Azcona nyerte a túraautó-világkupa utolsó kiírását.

Elekromos rollerek felgyújtásával ünnepelték Belgium legyőzését marokkói szurkolók Brüsszelben

Több tucat szurkoló okozott felfordulást a belga fővárosban, miután válogatottjuk 2-0-ra nyert a katari vb-n.

A horvátok elleni vereségével kiesett Kanada

Horvátország hátrányból fordítva 4-1-re legyőzte Kanadát a katari labdarúgó-világbajnokságon vasárnap az F csoport második fordulójában.

Villámrajt után összeomlás, Horvátország csúnyán elintézte Kanadát

Mintha 20 perc után elvágták volna a filmet: a vb-rutin ezúttal is a juharlevelesek ellen döntött.

Újabb meglepetés a vébén: Marokkó legyőzte Belgiumot

Kettő-null.

Marokkó 2–0-ra legyőzte a vb-bronzérmes Belgiumot

A második félidőben az agresszívebben, pontosabban futballozó Marokkó nem hagyott esélyt. 1998 után nyertek ismét a vb-n.

Ezt már nem úszta meg Belgium, sikerével Marokkó a csoport élére állt

Egy gólt a VAR még elvett, így is kettővel kikapott a 2018-as bronzérmes.

Donald Trump lányával fotózkodott a dánok legyőzése után Mbappé

A francia csatár dedikálta Ivanka Trump gyerekeinek PSG-mezét is.

Kipróbáltuk a virtuális stadiont Katarban

Ilyen az újságíró élete a tornán, avagy vb-vlog, második rész.

Váratlan fordulat Neymar bokájának ügyében

Ennek biztosan nem fog örülni Kamerun.

Háy János: Vicuska

A gyerek majdnem sírva mondta, hogy kapushiba volt, mert nem kellett volna kijönni.

Ezt ki gondolta volna? Japán miután legyőzte Németországot, kikapott Costa Ricától

A közép-amerikai csapat egyetlen kaput eltaláló lövése utat talált a hálóba.

Costa Rica feltámadt, megverte Japánt

A németek nagy ajándékot kaptak ezzel az eredménnyel.

Meghalt Csapó Gábor olimpiai bajnok vízilabdázó

72 évet élt, mindent megnyert a sportágban, amit csak lehetett. Karizmatikus egyéniségével az egész sportágat formálta. Sokszor hirdette öblös hangján, a labda ahhoz pattan, aki a legjobban szereti.

72 éves volt.

Matthäus: Ne azt nézd, mit veszíthetsz, hanem a lehetőséget

A németekre fontos meccs vár a spanyolok ellen este, és a bajban kell kiderülnie, milyen a csapatszellem.

Messi szerint megkönnyebbültek, már nyugodtan várják a lengyelek elleni sorsdöntő meccset

Lionel Messi, az argentin labdarúgó-válogatott csapatkapitánya megkönnyebbülten értékelt a mexikóiak felett aratott győzelem után, kiemelve, hogy ismét csak rajtuk múlik, továbbjutnak-e csoportjukból a katari labdarúgó-világbajnokságon.

Messi: Megkönnyebbültünk, most érkeztünk meg igazán a vb-re

Az argentin kapitány szerint a csapat vezére tudja, hogy kell ilyen tét mellett játszani.

Németország ma elbúcsúzhat a világbajnokságtól

Lionel Messi elszólta magát, majd vezényelte az örömódát az argentin öltözőben

Bunyó is volt a nézőtéren az argentin és a mexikói szurkolók között.

Argentínának mégis lehet még esélye ezen a vébén

Brusztoló játék, sok szabálytalankodás jellemezte a mexikóiak elleni meccsüket. A második félidőben Messi szerzett vezetést, majd Fernández tekerte be a labdát a bal felsőbe. Mexikó két meccs alatt még egyetlen gólt sem tudott rúgni.

Mbappéról és Messiről szólt a világbajnokság 7. napja

Szombaton már a hetedik játéknapot rendezték a katari labdarúgó-vb-n.

Messi klasszisteljesítménye egyelőre megmentette Argentínát a kieséstől

Ha Argentína kikap a lengyelektől, akkor kiesik az utolsó csoportkörben. Argentína-Mexikó: 2-0.

Lionel Messi utolérte Diego Maradonát, Argentína a saját kezébe vette a sorsát

A Copa América győztese a szünet után javult fel Mexikó ellen.

Csillagászati összeggel csábítják Cristiano Ronaldót

Hetente több mint 500 millió forintot kereshetne.

Nem adja az észak-koreai tévé a japán, az amerikai és a dél-koreai csapat meccseit

Van nagyobb bajuk is az észak-koreaiaknak, de három ellenséges ország válogatottjainak világbajnoki meccseit is ki kell hagyniuk.

Elárasztotta a szennyvíz a szurkolókat a 300 dolláros dohai szobákban

Sokan menekülnek a világbajnokságról.

Mbappé két góljával továbbjutott Franciaország

Mbappé első gólja után felpörgött a francia-dán meccs, és majdnem fordítani tudott Dánia. Két forduló után százszázalékos a francia válogatott, Dániának nyernie kell Ausztrália ellen.

A címvédő franciák jutottak tovább elsőként a csoportkörből

Nagyot küzdöttek a dánok, de Mbappéra nem volt ellenszerük.

Közzétette a portugál szövetség, mit nassolt a nadrágjából Cristiano Ronaldo meccs közben

Gyorsan megoldódni látszik a világbajnokság nagy rejtélye, foglalkozhatunk tovább a focival.

A szép játék és a gól nélküli döntetlen paradoxona a foci-vb-n

A futball-világbajnokságon már most sok a gól nélküli döntetlen, ezek nyomába eredtünk elemzésünkben, többek között a brazilok, a horvátok és az angolok példáján.

Franciaország – Dánia: 0-0

A világbajnok egy nagyon erős dán kerettel találkozik a katari focivébén. Ez az első olyan meccs a vébén, ahol két európai csapat játszik egymással, mi pedig élőben közvetítünk.

Hazudtak nekünk a katari sörről, és ennél nincs is tanulságosabb sztori a vb-n

Kiderült, a kommentelőket az emberi jogi vagy az italfogalmazási hiányosságok bosszantják jobban.

Wladár Sándor lett a MOB új alelnöke

A maximális 83 voksból 75-öt gyűjtött be, a Schmidt Gábor helyére kerülő úszóelnök.