Hírkereső

Keresés

Egy évtizede szart lapátolt, most az NBA legirigyeltebb figurája

Jon Horst villámgyorsan, lényegében a semmiből előtörve lett az NBA legjobb csapatának agytrösztje. Tökéletes csapatot épített Jannisz Andetokumbo köré, óriási szerepet vállalva abban, hogy a Milwaukee Bucks 50 év után újra bajnok lett.

Kubatov Gábor könyvet írt a Fradi-elnöksége tíz évéről, de a legérdekesebb az, amit nem írt bele

A pártigazgató és klubelnök tulajdonképpen szobrot állíttat magának Az első tíz év című könyvével. Az kiderül, hogy tényleg szereti az FTC-t, de az értő olvasáshoz érdemes felszedni némi előismeretet is a fideszes politikus és a klub kapcsolatáról.

2004 óta először kapott ki az amerikai férfi kosárcsapat az olimpián

A címvédő Franciaországtól szenvedett vereséget Tokióban.

Siklósi Gergely ezüstjétől a flamingózó kínai súlyemelő olimpiai bajnokig

Nehéz lenne a vasárnapot a magyarok napjának nevezni: összejött egy érem és voltak pontszerzőink is, de kikaptak a pólós fiúk és a kézis lányok is. Ez történt az olimpia harmadik napján.

Kínos kezdés, 17 év után kapott ki az amerikai férfi kosárcsapat az olimpián

Franciaország ellen, 83-76-os vereséggel kezdett az olimpiai címre mindig esélyes amerikai csapat.

Siklósi a Telexnek: Röpke két másodpercig voltam csalódott az ezüst után

„Az edzőmtől azt kérdeztem, aláírta volna-e ezt az eredményt a verseny előtt? Azt mondta, hogy igen. És hát én is, így hát megnyugodhatok”, mondja az ezüstérmes párbajtőröző Siklósi Gergely a verseny után.

Megtörtént mindenki rémálma, aki nyilvánosan akarja megkérni a barátnője kezét

A közösségi médiában volt, aki felvetette, ez után az eset után végre egyszer és mindenkorra betilthatnák a nyilvános lánykéréseket a sportstadionokban.

Kanye West elképesztő módon tette magát felismerhetetlenné

A világot állandóan sokkoló sztár megint felkavarta maga körül az állóvizet. Most épp azt kutatják, tényleg kidobták-e egy sporteseményről.

Újabb olimpiai érem vívásban: Siklósi Gergely ezüstérmes

A 23 éves párbajtőröző, Siklósi Gergely megverte az olimpiai címvédőt a nyolc között, a négy között egy olaszon lépett át, a fináléban viszont a francia Romain Cannone felülmúlta őt. A francia nagy napot fogott ki.

Döntős a 4x100-as férfi gyorsváltó Tokióban

A hatodik legjobb idővel jutott döntőbe a Milák, Szabó, Németh, Bohus négyes. Németh 200 gyorson középdöntős időt úszott.

Lemaradt Siklósi elődöntőjéről? Most megnézheti, hogyan jutott a döntőbe!

Már csak egy asszót kell nyernie az aranyéremért a párbajtőrözőnknek.

Bejutott a döntőbe, az aranyért vívhat Siklósi Gergely

Újabb vívódöntő.

Siklósi Gergely olimpiai döntős párbajtőrben

A világranglista-vezető magyar vívó az olasz Andrea Santarellit győzte le az elődöntőben.

Péni szerint már az is csoda, hogy egyáltalán ott lehet az olimpián

A sportlövő elégedett az ötödik helyével, de nagyon várja, hogy az összetettben és a vegyescsapatban is bizonyíthasson.

A dzsúdós Pupp Réka aranyponttal bukta a bronzmeccset, ötödik helyen zárta az olimpiát

Pupp Réka meglepetéssel, a címvédőt verve kezdett vasárnap, végül vigaszágon továbbjutva a bronzéremre is esélye volt.

A holland bringás azt hitte, hogy olimpiai bajnok, csak később jött rá, hogy egy szökevény hazaért

Az osztrák Anna Kiesenhofert hiába üldözték a holland sztárok, nem tudták utolérni. Annemiek van Vleuten csak ezüstérmes lett.

Az adrenalin még hajtja, kilencedik olimpiáján indult a grúz sportlövőnő

Az 52 éves Nino Salukvadze 1988 óta minden olimpiára kijut, bajnok is volt, most ő a női részvételi rekorder.

Szilágyi Áron a Telexnek: Őstehetség? Az valaki más, nem én vagyok

A hihetetlen rekordot bemutató Szilágyi Áron azt gondolja, voltak nála tehetségesebb kardvívók. Még szoknia kell a legenda jelzőt, vagy a Mr. Kard becenevet, ő maradna inkább Áronnak. Helyszíni riport az első aranyérmessel.

Siklósi Gergely a címvédőt kiejtve jutott elődöntőbe

A 23 éves párbajtőröző parádés játékkal került éremközelbe.

Péni István ötödik helyen végzett a férfi légpuskások között

A 24 éves sportlövő a 18. lövés után búcsúzott.

Péni István ötödik lett a légpuskások döntőjében

Az Európa-bajnok magyar sportlövő a 7. helyen jutott be a nyolcas döntőbe.

22 éves japán gördeszkás írt történelmet az olimpián

A tokiói születésű, hazai pályán versenyző Horigome Juto nyerte a sportág első olimpiai aranyérmét.

Az olimpikon Alica Schmidt nem érti, miért aggatják rá "a világ legszexisebb sportolója" címet

Pedig afelé haladunk, hogy 2021-ben már el lehetne hagyni az ilyen skatulyákat.

Összefoglaltuk, hogy mi történt a magyar sportolókkal az olimpián, míg ön aludt

A nap meglepetése, hogy Pupp Réka dzsúdóban legyőzte a címvédőt. Két vívónk már a legjobb 16 között, egy evezősünk már elődöntős.

Vereséggel kezdte az olimpiát a férfi pólóválogatott

Hiába vezetett 5-2-re is a vízilabda-válogatott, a görögök pontosabb lövéseikkel 10-9-re nyertek.

Fucsovics Márton vállsérülés miatt visszalépett az olimpiától

Így nem indul Tokióban magyar teniszező. Fucsovics pár órával meccse előtt jelezte, hogy nem tud játszani.

Koronavírusos betegeket is lélegeztetett a kórház alagsorában lőni tanuló ápoló, most olimpiai bajnok lett

Az iráni Dzsavad Foruhi négy éve kezdett lőni, 41 évesen olimpiai bajnok lett, miközben szívbetegséggel is küzd.

Hosszú Katinkának nem volt esélye a címvédésre a tokiói olimpián, ötödik lett

Verrasztó Dávid 21 századdal maradt le a bronzéremről 400 vegyesen.

Úszik Verrasztó és Hosszú, medencében a vízipólósok - kövesse élőben az olimpiát!

Vasárnap már kora hajnaltól fontos sportágakban kezdődhet a magyar menetelés két döntős úszónkkal, de még délután is láthatjuk a kézis lányok bemutatkozását.

Ejtőernyős katona szállította a labdát a Bozsik Stadion avatómeccsére, Puskás dédunokája végezte el a kezdőrúgást

Gól nélküli döntetlent játszott a Honvéd a Villareal B csapatával az új stadionban, amit egy év csúszással adtak át.

Hiába kérte, hogy ne draftolják az NHL-ben, a Montreal Canadiens csak elvitte

A kanadai hokiklubnál hisznek a második esélyben.

Átadták a Kispest új stadionját

Az eredetileg tervezett ár több, mint háromszorosából, 2020 helyett 2021-ben, de csak elkészült az új Bozsik Aréna.

Egy algériai dzsúdóst kizártak az olimpiáról, mert nem akart kiállni izraeli versenytársa ellen

A Palesztin-ügy lehetetlenné teszi számára, hogy versenyre keljen egy izraelivel, mondta.

Díszpolgári címet kapott aranyérme után Szilágyi Áron

A II. kerületben élő sportoló teljesítményét így ismeri el az önkormányzat.

Szilágyi Áron történelmi aranya, zűrzavar a hegyen és egy 17 éves magyar döntős

Szuperteljesítménnyel nyerte pályafutása harmadik aranyérmét a magyar vívólegenda, miközben egy másik magyarral furcsaságok történtek egy emelkedőn. Három úszónk is döntőbe úszott, és egy 12 éves asztaliteniszezőre is felfigyelt a világ. Ez volt az olimpia második napja.

Így nyerte meg Szilágyi Áron az olimpiai döntőt - videó

Történelmet írt Szilágyi Áron, soha senki nem nyert még három olimpiát egyéni kardvívásban. Itt nézhetik vissza a döntőt.

Szilágyi Áron a hvg.hu-nak: „Az olimpia arról szól, hogy ki tudja jobban rendezni a gondolatait”

Az elődöntőben kellett nagyon higgadtnak maradnia az ellenfele reklamálásával szemben, de sikerült, úgy tűnik, ő akarta legjobban a győzelmet - így értékelte kérdésünkre Szilágyi Áron a harmadik olimpiai bajnoki címét.

Valter: A szervezők nem engedték, hogy befejezzük a versenyt

24 kilométerrel a cél előtt megállították az országúti kerékpárosok egy csoportját a tokiói olimpián. Valter hiába ért el a célig, nem kapott helyezést. Csalódott a szervezés miatt.

Szervezői hiba miatt nem tudta Valter Attila értékelhető eredménnyel befejezni az olimpiai kerékpárversenyt

24 kilométerrel a cél előtt előbb megállították a szervezők a főmezőnytől leszakadt versenyzőket, majd kiderült, hogy nem tudnak autót küldeni értük, ezért közel negyedóra várakozás után arra kérték őket, hogy mégis kerékpárral menjenek tovább. A magyar sportoló azt állítja, hogy így is szintidőn belül ért célba, a hivatalos eredménylistán azonban az szerepel, hogy nem fejezte be a versenyt a limitidőn belül.

Magyarország már az első napon jól áll az olimpiai éremtáblázaton, vezet Kína

Így néz ki az éremtáblázat az első teljes tokiói versenynap után.

Egy sportszerű megmozdulás után elszabadult a pokol a spanyol-argentin gyeplabdameccsen

Az egyik argentin segített a görcsölő spanyolnak, a másik ütőjével fejbe kólintotta. Ordítozás, torkon ragadás, balhé követte mindezt az olimpián.

Salim Omar ötödik helyet szerzett Magyarországnak taekwondóban

21 év után volt újra magyar taekwondós olimpián, a 18 éves Salim nagybátyja eredményét másolta Tokióban.

Szilágyi Áron aranyérmet nyert

Az első magyar tokiói aranyra nem kellett sokáig várni.

Szilágyi Áron olimpiai bajnok, sorrendben harmadszor

A 31 éves kardvívó imponáló vívással jutott a döntőbe, az olasz Samele várt rá a döntőben, de megnehezíteni sem tudta a magyar dolgát. Ebben a szakágban senki sem tudott triplázni eddig.

Verrasztó Dávid a negyedik legjobb idővel olimpiai döntős 400 vegyesen

A 32 éves úszó futamában a harmadik lett, vasárnap éremért úszhat Tokióban.

Szilágyi Áron olimpiai döntős, az aranyéremért vívhat

Egész nap magabiztosan menetelt előre, és már biztosan érmes.

Döntőbe jutott Szilágyi Áron és az aranyéremért vívhat

Szoros meccsen verte grúz ellenfelét a magyar versenyző.

Tizenhét újabb koronavírusos esetet regisztráltak az olimpián

Egy holland evezős verseny után adott pozitív mintát.

Leesett a nyújtóról a torna Supermanje, vége a karrierjének

A háromszoros olimpiai és hétszeres világbajnok Ucsimura rontott egyetlen tornaszerén a selejtezőben, nem döntőzhet. Visszavonulását már korábban bejelentette.

A Tour de France harmadikja olimpiai aranyat nyert kerékpárban

Az ecuadori Richard Carapaz győzött a Fudzsi emelkedőjét is útba ejtő pályán. Valter Attila sok időt kapva begurult a célba, de eredményét egyelőre nem értékelték.