Az még nem világos, mennyit.

A 30 éves Bobi lett a világ legidősebb kutyája

A fajtatiszta alentejo masztiff a valaha volt legidősebb kutya címét is birtokolja.

Rekordot döntött a világ egyik első úszó szélerőműve

Az év 93-94 százalékában is képes üzemelni az ibériai partok közelében lebegő szélerőműfarm.

Nem bír leállni, 56 évesen is folytatja a profi futballista

Portugália a hatodik ország lesz, ahol megfordul a japán gólvágó.

Így néz ki máshol egy 80 ezres tanártüntetés (videóval)

Nem érik be az 52 eurós béremeléssel a portugál pedagógusok, tízezrével vonultak utcára.

A lelátóról beugorva tartott nagy beszédet a svédek kapusa

Pihenőt kapott Portugália ellen, de így is főszereplővé vált.

Az új brazil elnök népirtással vádolja Bolsonarót

Tavaly közel száz gyerek halt meg a Portugália nagyságú, jórészt esőerdők borította területen a megfázás szövődményeiben.

Kézi-vb: segítettek a svédek, Magyarország a nyolc között folytathatja

A tartalékos svédek megverték 2 góllal a portugálokat, Miklerék a negyeddöntőben és az olimpiai selejtezőben.

Kézi-vb: Brazíliától kapott segítséget a magyar válogatott

A portugálok nem tudtak nyerni a középdöntő első meccsén, a magyar olimpiai esélyek növekedtek.

Drámai meccsel indult a magyarok középdöntős csoportja a kézi-vb-n

Előbb a portugálok, majd a brazilok lejtettek örömtáncot.

Most akkor melyik a kéziválogatott igazi arca?

Mennyből a pokolba: nagyon nehéz helyzetbe került Chema Rodríguez együttese.

Lékai Máté a legrosszabb rémálmaiban sem gondolta volna, hogy így játszanak Portugália ellen

A Fradi irányítója szerint borzalmasan játszott a csapat, mindenki teljesen maga alatt volt.

A magyar kéziválogatott irányítója: Ezek is mi vagyunk, sajnos így is tudunk játszani

A legrosszabb rémálmaikban sem gondolták volna a magyar kézisek, hogy ilyen teljesítményt nyújt majd a csapat Portugália ellen a világbajnokságon.

Rémálomszerű kezdés, Portugália kiütötte a magyar kéziválogatottat a vb-n

A portugálok kapusa megbénította a magyar csapatot, 20 perc alatt csak két gólig jutottak Bánhidiék. Ebből a sokkból most nem tudott visszajönni a csapat, és 27–20-ra veszített. Két ponttal kezdjük a középdöntőt, és a számolgatást ezúttal sem ússzuk meg.

Kézi-vb: Portugália-Magyarország (élő)

Az utolsó csoportmérkőzésen a középdöntőbe vihető pontok száma a tét.

Meghalt a világ egyik legjobb szörföse

Azon a helyen halt meg, ahol 2 éve a világ legnagyobb hullámját meglovagolták.

Cristiano Ronaldo lett Portugália Dzsudzsák Balázsa?

Ismeri azt a viccet, mikor a világ legjobb futballistája Szaúd-Arábiában lel szakmai kihívást?

CBS: Cristiano Ronaldo aláírt a szaúdi al-Nasszrhoz

A portugál futballista akár évi 80 milliárd forintot is kereshet a következő két és fél szezonban.

José Mourinho döntött a jövőjéről

A portugál sajtó szerint 2024 a kulcsdátum a nemzeti csapattal összeboronált edző esetében.

„Te ezért még bemész dolgozni?” – kérdezte portugál kollégája egy magyar pedagógustól, amikor meghallotta, mennyit keres

Portugália nem csak az írástudatlanságot küzdötte le az elmúlt harminc évben, de az OECD átlaga fölé emelkedett az oktatási rendszerében megszerezhető tudás. Igaz, ez sok áldozattal is jár, viszont megbecsült fizetést is biztosít.

José Mourinho megkaphatja az álommelót, amire mindig is vágyott

Lassan 60 éves lesz, itt az ideje...

Ronaldo Katarról: Az álom szép volt, amíg tartott

A 37 éves, ötszörös aranylabdás játékos szerint "nincs értelme elhamarkodottan dönteni”, de nem árulta el, hogy mik a tervei a folytatásban.

Cristiano Ronaldo: Szép volt az álom, amíg tartott

Ronaldo barátnője szerint a világ legjobb játékosát nem lehet alábecsülni.

Több tucat embert vettek őrizetbe a Marokkó–Portugália-meccs után Belgiumban

Hollandiában is rendbontásba torkollott az ünneplés.

Afrikai csoda, síró portugálok és őrült futballshow

Megvan a legjobb négy csapat a világbajnokságon.

Pepe: Megengedhetetlen, hogy argentin volt a játékvezető Messi panaszkodása után

A portugálok védője szerint már most oda lehetne adni a vb-trófeát Argentínának.

Marokkói csoda a vb-n: Portugáliát kiütve elődöntősök

Egy nagy kapushiba is kellett El-Neszjrí góljához, ez az egy találat viszont elég volt Marokkónak ahhoz, hogy első afrikai csapatként bejusson a világbajnokság elődöntőjébe. Cristiano Ronaldo csereként beállva világcsúcsot állított be, de csapatát ő sem tudta megmenteni.

Történelmi csodára készül Marokkó Portugália ellen

Percről percre: A portugálok Cristiano Ronaldo nélkül állítanák meg őket

Marokkó-Portugália a negyeddöntőben: 0-0 - kövesse élőben a hvg.hu-n!

Marokkó Spanyolországon, Portugália Svájcon lépett át a legjobb 16 között, összecsapásuk a vébé eddigi egyik legjobb meccsének ígérkezik. Este pedig az angolok játszanak a franciákkal, mindkét mérkőzést élőben közvetítjük, tartsanak velünk!

Elárasztotta a víz a portugál reptereket

Halálos áldozata is van már az áradásnak.

Két esetet nézett el eddig a videóbíró a foci-vb-n, az egyik egy kieséshez is hozzájárult

Huszonnégyszer jutott szerephez eddig a videószoba a foci-vb-n, ahol speciálisan képzett játékvezetők ülnek, mégis tévedésbe sodorták a Portugália–Uruguay- meccsen a pályán lévő bírót. A pálya melletti monitorhoz kihívott bírón nagy nyomás van, az iránit meg is törte. Összegzés a technológia hasznáról.

Itt a tuti tipp: brazil–portugál döntőre kell fogadni

A legszorosabb negyeddöntőnek a francia–angol tűnik az elemzések alapján.

Portugália lemosta a pályáról Svájcot

6:1 lett a vége, a Cristiano Ronaldo helyett játszó Goncalo Ramos megszerezte a torna első mesterhármasát.

Ronaldo a kispadon kezdett, a helyén játszó Ramos mesterhármast lőtt, a portugálok hatot vágtak

Portugália szinte hibátlan játékkal, 6–1-gyel ütötte ki Svájcot. A portugálok szupersztárját 20 percre cserélték be, a közönség már követelte.

Portugália Cristiano Ronaldo nélkül is darabokra szedte a svájci reteszt

Albert Flórián óta nem látott olyat a futballvilág, mint most.

Vajon meg tudja szorítani Marokkó a spanyolokat? Mire megy Portugália Svájccal? Szavazzon!

Spanyolországot Japán meg tudta verni az utolsó csoportkörben, Marokkó pedig az azóta már búcsúzó japánoknál is sokkal jobb formában van. Portugália hasonló cipőben jár: ők a szintén búcsúzó Dél-Koreától kaptak ki, Svájc pedig ereje teljében várja őket. Ön szerint ki jut tovább ebből a két párosból? Szavazzon!

Portugáliában nem kérnek C. Ronaldóból, a szurkolók 70%-a a kispadra száműzné

Az ország vezető sportlapja is nekiment a csapat legismertebb játékosának.

Árulkodó jel, ehhez a csapathoz igazolhat Cristiano Ronaldo

Egy kívánság is szerepet játszhat abban, hol köt ki az ötszörös aranylabdás támadó.

Egészpályás rohanás után verte Dél-Korea Portugáliát, mehetnek a nyolcaddöntőbe

Dél-Korea a portugálok ellen csinálta meg azt, amit Japán a németek és a spanyolok ellen.

Az Adidas labdájában lévő szenzor elárulta, Ronaldo szerezte-e Uruguay ellen az első gólt

Az Adidas és a FIFA szerint a labdarúgó világbajnokság labdájában lévő szenzor egyértelműen elárulta, ki szerezte az első gólt a Portugália–Uruguay csoportmérkőzésen.

Ronaldo fölött elszállt egy labda, Portugália-Uruguay 2:0

Először bevallotta, hogy nem érezte, hogy beleért volna Fernandes beadásába, aztán már magának követelte volna a gólt. Uruguay sokáig az antifocira szavazott, amit jól meg is szívtak. Portugália magának tette nehézzé a meccset, de máris továbbjutott.

Ronaldo azt hitte, hajjal is tud gólt lőni, de kijavították

Bruno Fernandes két góljának köszönhetően már biztosan továbbjutott Portugália a vébén.

Szivárványos zászlóval rohant be C. Ronaldóék meccsére egy Ukrajna és az iráni nők mellett kiálló férfi

Emberi jogi üzenetekkel zavarták meg a katari vb-t.

10 perc hosszabbítás is kevés volt a meccs után reklamálásért kiállított koreai edzőnek

Paulo Bento így pont a Portugália elleni sorsdöntő meccset kénytelen kihagyni. Az egyik ghánai edző közben a sírdogáló Sonnal szelfizett a pályán.

Csillagászati összeggel csábítják Cristiano Ronaldót

Hetente több mint 500 millió forintot kereshetne.

Portugáliában rájöttek, hogy méltányos bérek nélkül nincs jó oktatás

Előíró tanterv helyett tantárgyi célok, rendszeres felmérések, az infrastruktúra fejlesztése és a tanárok uniós átlag feletti bérezése – a portugál oktatási reformot a diákok eredményeinek jelentős javulása is igazolja. A Deutsche Welle riportja.

Cristiano Ronaldo a nadrágjába nyúlt, majd megevett valamit

A portugál világsztár a gusztustalanság koronázatlan királya, Joachim Löw nyomába eredt.

A nagyok, akikre húsz éve várunk, és a kicsik, akik felnőttek

Brazília a szünetben benyomta a turbógombot, Portugália a szívbajt hozta a szurkolóira, Svájc örülhet, mindenki más szomorkodhat. Ez volt az első forduló utolsó napja.