Keresés

Hiába győztek a meccsen, végül kivégezték őket

Amikor a futball tényleg élet-halálra ment.

Ifjúsági szállásba oltott felnőttbarát hotel épült tao-pénzekből Felcsúton

A hotelben akkor lehet szobát foglalni, amikor éppen nincsenek ott edzőtáborozó vagy meccsre készülő gyerekek.

Robbie Williams privát bulit csapott az angol válogatottnak a sorsdöntő meccs előtt

A popsztár slágereivel feltöltődve állítanák meg Mbappét és társait az angolok.

Két esetet nézett el eddig a videóbíró a foci-vb-n, az egyik egy kieséshez is hozzájárult

Huszonnégyszer jutott szerephez eddig a videószoba a foci-vb-n, ahol speciálisan képzett játékvezetők ülnek, mégis tévedésbe sodorták a Portugália–Uruguay- meccsen a pályán lévő bírót. A pálya melletti monitorhoz kihívott bírón nagy nyomás van, az iránit meg is törte. Összegzés a technológia hasznáról.

Jövő héten megy Orbán Viktor Katarba a foci-vb-re

A foci-vb-t rendező ország budapesti nagykövete árulta el, hogy mikor utazik a magyar kormányfő Dohába meccset nézni.

Orbán Viktor a jövő héten Dohába megy meccseket nézni

Az elődöntőket és a döntőt is.

A komplett miskolci csapatot meg akarta verni a szeredaiak különös lelkivilágú légiósa

Négymeccses eltiltásba torkollott az eset.

Focimeccsen esett össze Rod Stewart 11 éves fia

Mentővel szállították kórházba.

Emberekre dobáltak petárdákat a marokkói győzelmet ünneplők Hollandiában

A holland rendőrség összesen 57 embert tartóztatott le több városban a kedd este vandalizmusba torkolló ünneplések során, miután Marokkó tizenegyesekkel legyőzte Spanyolországot a katari labdarúgó-vb nyolcaddöntőjében.

A Real Madrid sztárja a katari fiaskó után többé nem lesz válogatott

Eden Hazard 126-szor szerepelt a nemzeti csapatban, a horvátok elleni vb-meccsen utoljára.

Ne tomboljanak! – könyörögnek a spanyol muszlim vezetők a Marokkó-Spanyolország meccs előtt

A két ország focicsapata délután meccsel a vb-n. Brüsszelben a belgák legyőzése után balhét csináltak a marokkói szurkolók, most a spanyol imámok is arra kérnek mindenkit, hogy ne csináljanak hasonlót se.

15 meccses eltiltást kaphat a FIFA-tisztviselőt lekönyöklő uruguayi védő

A Ghána elleni meccs végén szabadultak el az indulatok.

Japán, vagy Horvátország? Brazília, vagy Dél-Korea? Szavazzon!

Nem jutott olyan csapat a katari világbajnokság nyolcaddöntőibe, amelyik a csoportban minden meccsét meg tudta volna nyerni: a horvátok döntetlent játszottak Marokkóval és Belgiummal is, Brazília pedig – hatalmas meglepetésre – kikapott Kameruntól az utolsó körben. A két ellenfél, Japán és Dél-Korea megnehezítheti Horvátország, illetve Brazília dolgát, ha továbbra is képesek azt a rendkívül gyors focit játszani, amit a csoportkörökben láttunk tőlük. Szavazzon a továbbjutókra!

Mbappé tarthatatlan volt, a címvédő a legjobb nyolc között Katarban

A korábbi meccseihez képest bátrabban játszott a lengyel válogatott, ám a kíméletlen franciák ellen ez is kevés volt. Deschamps csapata megérdemelten, 3-1-es győzelemmel jutott a negyeddöntőbe a labdarúgó-világbajnokságon.

Mészárlás a ringben, jól mutat a korona a Cigánykirály fején

Jöhet Uszik, az lesz az igazán nagy meccs!

Fury egy megrendítő erejű felütéssel zárta le a Chisora elleni meccset

A győzelem után kihívta a helyszínen tartozkodó ukrán Uszikot, aki négy nagy szervezet nehézsúlyú övét birtokolja.

Messi ezredik meccsén nyolc közé ment Argentína

Szenvedett, aztán nagyon nyerhetett volna Argentína Ausztrália ellen. A végén mégis a kapusuknak lehettek hálásak a 2-1-es győzelemért.

Messi ezredik meccsén gólt lőtt, Argentína a legjobb nyolc között a vb-n

Az argentinok egy lassan beinduló meccsen 2-1-re győzték le Ausztráliát a nyolcaddöntőben. Messinek először sikerült vb-n kieséses szakaszban betalálnia.

Dumfries pazar meccsén a hollandok simán kiverték az Egyesült Államokat

A kieséses szakaszban elkezdett focizni a világbajnokságon Hollandia, 3-1-re verték az USA-t az első nyolcaddöntőben

Öt gól, két fordítás és elszabadult indulatok – Svájc őrült meccsen verte a szerbeket

Ezúttal a 2018-as vb-n már látott botrány is elmaradt a két válogatott között, de feszültség így is volt bőven. Svájc nem kevés izgalom után 3-2-re nyert és nyolcaddöntős.

Parádés első félidő után Svájc jutott a nyolcaddöntőbe

A szerbek csoportutolsóként, egyetlen ponttal végeztek. Feszült és emlékezetes meccs volt, 5 góllal.

Pazar meccs után lett teljes a katari vb-nyolcaddöntő mezőnye

A múlt ismételte önmagát, megint Shaqiri volt a szerbek veszte.

Katari műsorvezetők befogott szájjal gúnyolódtak a németek kiesésén

Pont úgy tették a szájukra a kezüket, ahogy a német játékosok a Japán elleni meccs előtt.

Kamerun-Brazília 0:0 – élőben a hvg.hu-n!

A csoportkör utolsó meccseit játsza ma este egymással Kamerun és Brazília, illetve velük párhuzamosan Svájc és Szerbia. A brazilok már biztos továbbjutók, kérdés, hogy ki fut be mögöttük a második helyre. Ha Kamerun egy góllal nyer, akkor a másik meccsen Svájcnak le kell győznie Szerbiát, míg a szerbeknek két góllal kell verniük Svájcot, ha tovább akarnak jutni a nyolcaddöntőbe. Ha Brazília papírforma szerint legyőzi Kamerunt, akkor utóbbinak nincs esélye a továbbjutásra, a másik meccsen pedig a győztes megy tovább. Kövesse velünk élőben a Kamerun-Brazília találkozót, és a Svájc-Szerbia összecsapás legfontosabb pillanatait!

Csoda a 91. percben: Dél-Korea legyőzte a tartalékos Portugáliát, és ezzel továbbjutott

A másik meccs úgy alakult, hogy ez a két csapat jut tovább a H-csoportból.

Uruguay a 100. percig hajtott még egy gólért, végül 2-0-val kiesett a vb-ről

Hiába nyert meggyőző játékkal a dél-amerikai csapat, a H csoport másik meccsének eredménye miatt a két gól nem volt elég, hogy tovább is jusson.

Dél-Korea a ráadásban verte Portugáliát, bejutott a nyolcaddöntőbe!

A meccs elején még vezető európai együttes így is csoportelső lett.

Öt ok, ami a belga aranygeneráció kieséséhez vezetett a foci-vb-n

Belgium már a csoportkörben búcsúzott a világbajnokságtól, ráadásul három meccs alatt összesen egy gólt szereztek. De mi volt ennek az oka, és van egyáltalán felelőse? Elemzés.

Még másnap is azt találgatja a futballvilág, bent volt-e labda a mindent eldöntő japán gól előtt

A vitatott gól miatt esett ki Németország a világbajnokságról. Thomas Müller tehetetlenségről beszélt, a japán szövetségi kapitány szerint ma már nagyszerű technológia van a meccseken.

Marokkó megverte Kanadát, és ezzel csoportelső

A legnépesebb és leglelkesebb helyszíni szurkolótáborral rendelkező észak-afrikai válogatott két gyors góllal el is döntötte a meccset. Eddig három meccsen egyetlen gólt kaptak – és azt is maguknak rúgták.

Megóvta Franciaország Griezmann elvett gólja miatt a Tunézia ellen játszott meccset

Hibázott a bíró, és a videóbíró is, de Griezmann a szabályok szerint valóban lesen volt.

Griezmann elvett gólja miatt Franciaország óvást nyújtott be a FIFA-nál

Két vitatott pontja is van a francia–tunéziai meccs záróakkordjának. Jól döntött-e a VAR alapján a bíró, amikor érvénytelenítette a gólt, és egyáltalán a meccs lefújása után megtehette-e ezt még?

Váratlan összeomlás miatt vesztette el BL-veretlenségét a Veszprém

A Szeged viszont mát az első félidőben eldöntötte a celjei meccsét.

Ha a lengyel–argentin meccset nézte, akkor eláruljuk, nagy hibát követett el

A végén jött a dráma (de nem Dzsudzsák bal lába).

Őrült meccsen egymást ejtették ki a mexikóiak és a szaúdiak

A második félidőben meglőtte első vb-gólját Mexikó, majd a másodikat is, de a továbbjutást érő harmadikért hiába hajtott, 2-1 lett a rohanás vége.

Messi azért küzd, hogy legyen még vb-meccse: Lengyelország–Argentína

Percről percre: A Barca jelenlegi és korábbi gólfelelőse egymás ellen

Agyrémnek hangzik, de a 2026-os vb-n már a csoportmeccsek után is büntetőpárbaj jöhet

A magyar bajnokságban 1989-90-ben kipróbálták. Spoiler: nem jött be.

Sok hűhó semmiért - Anglia és Hollandia elkerülte egymást

Anglia-Szenegál és Hollandia-USA meccsen dől el hétvégén, hogy ki jut a legjobb nyolc csapat közé. Gakpo és Rashford berobbant, Szenegál történelmet írt, Katar vesszőfutását nem kell tovább nézni.

Rashford váratlan feltámadásával Anglia leradírozta Walest

Senki nem gondolta, hogy ennyire sima lesz a két brit csapat meccse. Anglia a nyolcaddöntőben Szenegállal találkozik.

Meztelenre vetkőztettek egy szurkolót Katarban, mert szivárványos ruhát viselt

Biztonságiak utasították erre a brit drukkert, amikor be akart menni egy meccsre a foci-vb-n. Üvöltöztek is vele, pedig a FIFA engedélyezte a lelátókon a szivárványos ruhákat.

Most eldől, ki jut tovább a B csoportból: Irán-Egyesült Államok: 0-1 - ÉLŐ

Bárki továbbjuthat és bárki kieshet - így indulunk neki a világbajnokság B csoportjában az utolsó fordulónak. Irán és az Egyesült Államok ki-ki meccsen dönt a legjobb 16-ban kerülésről, miközben Anglia továbbjutása majdnem biztos volt a Wales elleni meccs előtt is, a walesiek pedig kapaszkodnak az utolsó szalmaszálba. Percről percre tudósításunkban követjük az Irán-USA meccs eseményeit, és természetesen az angol-walesi meccs eredményének alakulását is figyeljük.

Robin Hoodként osztja a pénzt a portugál meccset is megzavaró hivatásos berohanó, aki ukrán menekülteket is furikázott már

Mario Ferri már legalább 2009 óta sportot űz abból, hogy megzavar fontos meccseket. Követelte már kedvencét az olasz válogatottba, de a brazil nincstelenekért is kiállt. Fogadásokon nyert pénzét osztogatja szét nyilvánosan, és mind az öt földrészen akar valamilyen csapatban futballozni.

Neymar már lázas is, nem csak bokasérülése van

A brazil támadó visszatérése kérdéses, az már biztos, hogy a csoportkör utolsó meccsén nem játszik.

Ronaldo fölött elszállt egy labda, Portugália-Uruguay 2:0

Először bevallotta, hogy nem érezte, hogy beleért volna Fernandes beadásába, aztán már magának követelte volna a gólt. Uruguay sokáig az antifocira szavazott, amit jól meg is szívtak. Portugália magának tette nehézzé a meccset, de máris továbbjutott.

Szivárványos zászlóval rohant be C. Ronaldóék meccsére egy Ukrajna és az iráni nők mellett kiálló férfi

Emberi jogi üzenetekkel zavarták meg a katari vb-t.

Kanada szerb születésű kapusát gyalázták a horvát nézők a két ország vébémeccsén

Milan Borjan szerint primitív emberekről van szó, akiknek dolgozniuk kéne a frusztrációikon.

10 perc hosszabbítás is kevés volt a meccs után reklamálásért kiállított koreai edzőnek

Paulo Bento így pont a Portugália elleni sorsdöntő meccset kénytelen kihagyni. Az egyik ghánai edző közben a sírdogáló Sonnal szelfizett a pályán.

A meccs megmozdulását hozta össze a ghánai csatár azzal, hogy luftot rúgott

Iñaki Williams nem talált el egy középre tett labdát, így lőhette meg Mohamed Kudus a ghánaiak harmadik, egyben győztes gólját Dél-Korea ellen. A végeredmény 3-2 lett.

Amikor a diákok azt kérik, hadd nézzenek bele óra közben egy vb-meccsbe, mert éppen most van szöglet

Pad alá rejtett mobilok, streamelés a szünetben, kivetítőkön futó mérkőzések: tanárok mesélnek arról, mennyire zavarnak be a tanításba a katari foci-vb napközbeni meccsei. Hogy tudja ezt kezelni az ügyes pedagógus?