Hírkereső

Keresés

Az első igazi megmérettetés vár a favorit brazilokra

Percről percre: Horvátország–Brazília világbajnoki negyeddöntő mérkőzés percről percre

Focimeccsen esett össze Rod Stewart 11 éves fia

Mentővel szállították kórházba.

Japán-Horvátország a nyolcaddöntőben - kövesse élőben a hvg.hu-n!

Folytatódnak a katari világbajnokság nyolcaddöntői: a németeket is verő japánok a horvát csapatot kell legyőzzék a továbbjutásért, Dél-Koreára pedig Brazília vár. Mindkét mérkőzést élőben közvetítjük.

Argentína majdnem ráfázott, Hollandia is a nyolc között

Lionel Messi különlegessé tette ezredik mérkőzését.

Messi történelmet írt ezredik mérkőzésén, Argentína már a nyolc között a vb-n

Ausztrália meglepően jól helytállt a végső győzelemre is esélyes dél-amerikaiak ellen.

Kezdődnek a nyolcaddöntők! Hollandia-Egyesült Államok: 0-0 - élőben a hvg.hu-n

Ecuador ellen csak a döntetlen jött össze a hollandoknak, azonban Katarnak és Szenegálnak különösebb probléma nélkül vágtak két-két gólt. Bizakodva várják az Egyesült Államok fiatal csapatát, akiknek Wales és Anglia ellen csak döntetlenre futotta, Iránt is csak egy góllal verték. Este Argentína játszik Ausztráliával, mindkét mérkőzést élőben közvetítjük, tartsanak velünk!

Akanji azt mondja, a szerbek végig provokálták a svájciakat az őrült derbijükön

Négy éve botrányos volt a két csapat találkozója a vb-n. Idén a politikai botrány elmaradt, de a Manchester City svájci védője szerint a pályán azért nem volt sétagalopp az ötgólos mérkőzés.

Fülke: Néma németek és a belga bádoggeneráció

Véget értek a csoportmérkőzések a katari vébén – sokak szerint a torna csak most kezdődik igazán. Közéleti podcastunk legfrissebb adásában összefoglaltuk a világbajnokság körüli botrányokat, a színvonalvesztés okait és elemeztünk mindent, ami a pályán történt.

Dráma a világbajnokságon: Németország kiesett, Japán csoportelső, Spanyolország alig tudott továbbjutni

Unalmas első félidők után a világbajnokság két, eddigi talán legjobb mérkőzését láthattuk, méghozzá párhuzamosan. Japán-Spanyolország: 2-1, Costa Rica-Németország: 2-4.

Az Adidas labdájában lévő szenzor elárulta, Ronaldo szerezte-e Uruguay ellen az első gólt

Az Adidas és a FIFA szerint a labdarúgó világbajnokság labdájában lévő szenzor egyértelműen elárulta, ki szerezte az első gólt a Portugália–Uruguay csoportmérkőzésen.

Irtózatos bombagól, fordulatos mérkőzések – ez volt a vb 9. napja

A katari labdarúgó-világbajnokság két eddigi legjobb mérkőzését láthattuk hétfőn, a világesemény kilencedik játéknapján.

Ez volt a katari világbajnokság eddigi legjobb mérkőzése?

Dél-Korea felállt kétgólos hátrányából, de így is alulmaradt.

Amikor a diákok azt kérik, hadd nézzenek bele óra közben egy vb-meccsbe, mert éppen most van szöglet

Pad alá rejtett mobilok, streamelés a szünetben, kivetítőkön futó mérkőzések: tanárok mesélnek arról, mennyire zavarnak be a tanításba a katari foci-vb napközbeni meccsei. Hogy tudja ezt kezelni az ügyes pedagógus?

A feltámadás napja

A vasárnapi csoportkörös mérkőzéseken Costa Rica feltámadt hamvaiból, Marokkó megrázta magát, Horvátország bizonyított, Németország pedig nem hagyta magát.

Akár jó meccs is lehetett volna, cserébe álmosító 0-0 lett az Anglia-USA mérkőzés

Az első félidő az izgalmas, a második az álomba ringató gólnélküli focit mutatta be. Anglia esélytelen ilyen játékkal a vb-címre, az USA bíztató, de eredménytelen focit játszik, a B csoportban minden nyitott a harmadik csoportkör előtt.

Anglia–USA 0-0

Az előző körben Iránt 6-2-re kiütő Anglia már a második fordulóban bebiztosíthatja a továbbjutást, ehhez vernie kell az amerikai válogatottat, ami világbajnokságon még soha nem sikerült. Kövesse élőben a mérkőzést!

Neymar kihagyja a vb-csoportkör többi meccsét

A szerbek ellen megsérült támadó mellett Danilo is kihagyja a következő két mérkőzését Brazíliának.

Kamerunt a saját fegyverével győzte le Svájc

Svájc egy gólt tudott betuszkolni a kontratámadásokra építő Kamerunnak, de ez is elég volt a győzelemhez.

„Nem hagyunk szemetet magunk után" – példát mutattak a japán szurkolók Katarban

A nyitómérkőzés után a japán szurkolók elkezdték felszedni a szemetet a stadionban.

Nem vesztettek, nem nyertek lengyelek eme meccsen kedden hetyke ellenfelekkel szemben

Lewandowski kihagyott egy büntetőt, továbbra sincs vébégólja. A középszerű futball igazi fiesztája volt a lengyel–mexikói mérkőzés.

Mindössze pár centiméter választotta el Dániát a győzelemtől

Izgalmas mérkőzésen megszületett a világbajnokság első gól nélküli döntetlenje.

Kiderült, miért van ennyi hosszabbítás a mérkőzéseken

Majdnem egy órát hosszabbítottak eddig a lejátszott négy mérkőzésen.

Az iráni televízió megszakította közvetítését, mert játékosai nem énekelték a himnuszt

Nem indult zökkenőmentesen az Anglia–Irán világbajnoki mérkőzés közvetítése.

Dzsudzsák könnyes búcsúja: "Ez a mérkőzés nem rólam szólt"

Búcsúinterjút adott a válogatottságtól visszavonuló Dzsudzsák Balázs.

A válogatott az évtől, Dzsudzsák a nemzeti csapattól búcsúzik

Percről percre: Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről percre

Dzudzsák Balázs búcsúmérkőzése - az ellenfél Görögország

Vasárnap este 109. alkalommal öltötte magára a magyar válogatott mezt Dzsudzsák Balázs. A Görögország elleni felkészülési mérkőzés a jelenleg a Debrecen csapatában játszó labdarúgó búcsúmérkőzése.

Dzsudzsák Balázs rekord- és búcsúmeccse: Magyarország–Görögország 0-0

109. alkalommal játszik a magyar válogatottban a búcsúmeccset kapó Dzsudzsák Balázs, aki ezzel megelőzi az eddigi társrekorder Király Gábort. Dzsudzsák a görögök ellen kezdte, most épp ellenük fejezi be a válogatottbeli pályafutását. Kövesse a mérkőzést!

Elmaradt a katarzis, a házigazda sima vereségével indult a foci-vb

Enner Valencia bő fél óra alatt eldöntötte Ecuador javára a nyitómérkőzést.

Kezdődik a labdarúgó-világbajnokság: Katar–Ecuador

Percről percre: A 2022-es katari vb nyitómérkőzése percről percre

Kezdődik a világbajnokság - kövesse élőben a hvg.hu-n!

Habár télen és Katarban, de hamarosan elkezdődik a 2022-es labdarúgó-világbajnokság. Katar a nyitómeccsen Ecuadorral játszik, a mérkőzést élőben közvetítjük.

Erdélyi magyar játékvezetőt is delegáltak a katari világbajnokság nyitómeccsére

A nagykárolyi Kovács István negyedik játékvezetőként vesz részt a Katar-Ecuador mérkőzésen.

Salim Omar a taekwondo első magyar világbajnoka

Mind az öt mérkőzését megnyerte a mexikói Guadalajarában.

Luxemburg-Magyarország: 0-0 - kövesse élőben a hvg.hu-n!

Barátságos mérkőzést játszik csütörtök este a magyar válogatott, Luxemburg ellen bizonyíthat a nemzeti tizenegy. Élő közvetítésünk.

Orbán Viktor már készül az esti mérkőzésre

Győzni kell Luxemburg ellen – írta.

A mérkőzés, amelyről azóta is alig lehet elhinni, hogy tényleg megtörtént

Éjszakába húzódó meccsnézések és egy utolsó pillanatos büntető fémjelezte a tornát.

Taxiból rángatták ki a szerb szurkolókat a Fradi-drukkerek, kettejüket már elkapták

A mérkőzés előtt több verekedés is volt.

Az UVSE visszautasítja, hogy edzői brutalitásra, verekedésre nevelnek

Az október 30-án lejátszott UVSE-OSC Waterpolo U16-os bajnoki vízilabda mérkőzésen történtek kapcsán nem nyugszanak a kedélyek.

Agyrázkódás, beszakadt dobhártya, hallásvesztés – brutális serdülő vízilabdameccs miatt írtak nyílt levelet a szülők

Az OSC három U-16-os játékosa szenvedett sérülést egy október végi mérkőzésen, kettejüké nyolc napon túl gyógyuló. Az egyik érintett fiatal pólós édesapja arra hívja fel a figyelmet, hogy a szándékos agresszió, az indokolatlan, a játék céljával össze nem egyeztethető brutalitás bármely sportágban elfogadhatatlan.

A magyar kéziválogatott csapatkapitánya: Nem tudjuk az okát, miért nem tudunk felszabadultak lenni

Hornyák Dóra szerint nem dőlhet a kardjába a csapat, mert abból semmi jó nem sülne ki a Norvégia elleni mérkőzésen.

Kézi-Eb: "Egyáltalán nem tudtuk megoldani, amit megbeszéltünk"

A második félidőben nagyon kellett, hogy javuljon a védekezés a Svájc elleni Eb-mérkőzésen.

Műteni kell a Tottenham kulcsjátékosát, veszélyben a vb-szereplése

21 nap maradt hátra az első csoportmérkőzésig.

Rögtön az első mérkőzésén búcsúzott Rafael Nadal Párizsban

Nadalon kívül még a korábbi világelső Medvegyev is meglepetésre kiesett.

Bezárja a Bozsik Arénát a Honvéd

Költségcsökkentés miatt bezárja a Budapest Honvéd FC a Bozsik Arénát és mérlegelik a hazai mérkőzések más helyszínen történő lebonyolítását.

Botrány az Iváncsa mérkőzésén, torkon ragadták a Honvéd játékosát

Az FTC-t kiejtő harmadosztályú csapat több szurkolója is méltatlanul viselkedett a hétvégén.

Szenzációs teljesítmény a szlovén zsenitől, már négy vereségnél jár a Brooklyn

A bajnoki címvédő az utolsó negyedben döntötte el a mérkőzést.

Újabb fontos játékos esett ki női kézilabda-válogatott keretéből

A Győri Audi ETO balszélsője a szombati Bajnokok Ligája-mérkőzésen sérült meg.

Az Oracle okossága a Premier League-meccsek közben megmondja, jó eséllyel ki fog nyerni

A Premier League, a világ legnézettebb belföldi labdarúgó-bajnoksága, az Oracle Cloud Infrastructure (OCI) rendszerébe helyezte át hatalmas tartalomarchívumát, amely az elmúlt 30 év minden mérkőzéséről tárol felvételeket – közölte a technológiai vállalat. A várakozások szerint a tárolandó adatmennyiség 2025-re várhatóan eléri a három petabájtot.

A Zalaegerszeg előbb le akart vonulni a pályáról, majd simán kikapott a Honvédtól

Tíz percig állt a mérkőzés rasszista bekiabálások miatt.