Hírkereső

Keresés

Súlyos sérülés miatt többhetes kihagyás vár a győriek átlövőjére

Ana Gros sérülése ellenére nyolc góllal járult hozzá a rapid elleni győzelemhez.

Mbappé tarthatatlan volt, a címvédő a legjobb nyolc között Katarban

A korábbi meccseihez képest bátrabban játszott a lengyel válogatott, ám a kíméletlen franciák ellen ez is kevés volt. Deschamps csapata megérdemelten, 3-1-es győzelemmel jutott a negyeddöntőbe a labdarúgó-világbajnokságon.

Fury egy megrendítő erejű felütéssel zárta le a Chisora elleni meccset

A győzelem után kihívta a helyszínen tartozkodó ukrán Uszikot, aki négy nagy szervezet nehézsúlyú övét birtokolja.

Gyilkos holland szélsővédők és háromból két isteni Martinez

Erősen indult a világbajnokság egyenes kieséses szakasza. A hollandok végre elkezdtek focizni, az argentinok viszont sima győzelem helyett a kapusukat ölelgették a 97. percben.

Messi ezredik meccsén nyolc közé ment Argentína

Szenvedett, aztán nagyon nyerhetett volna Argentína Ausztrália ellen. A végén mégis a kapusuknak lehettek hálásak a 2-1-es győzelemért.

Messi történelmet írt ezredik mérkőzésén, Argentína már a nyolc között a vb-n

Ausztrália meglepően jól helytállt a végső győzelemre is esélyes dél-amerikaiak ellen.

Lubics Szilvia embertelenül kemény versenyen győzött az Antarktiszon

Majd’ 200 kilométer, fagypont alatti hőmérséklet és egy pingvintámadás.

A nap, amiről azt hiszed, soha nem jön el

Az esélytelenek közül Japán és Marokkó továbbjutott, a végső győzelemre is esélyes németek és belgák kiestek. Hihetetlen izgalmak az utolsóelőtti csoportkörös napon.

Magyar győzelem az Antarktiszon

Lubics Szilvia az extrém körülmények ellenére több mint 197 kilométert tudott lefutni.

Szijjártó Péter: Nagy győzelem, hogy megállapították a paksi bővítés jogszerűségét

Ausztria még 2018-ban nyújtott be keresetet az ügyben.

Kirúgták, mert nem ment el egy céges buliba – közel félmillió eurós kártérítést is kaphat

Egyértelmű győzelem a magánszférájukat féltő munkavállalók számára a francia legfelsőbb bíróságról.

Csobot Adél a Dancing with the Stars-győzelem után: Igazából még soha nem nyertem semmit

A könnyeitől beszélni is nehezen tudott.

Magyar győzelem, jóember: a honvédség veteránját is irányíthatjuk az új Call of Duty-ban

Kipróbáltuk a Modern Warfare legújabb epizódját, és az ingyenes játszható Warzone 2.0-t is.

Messi szerint megkönnyebbültek, már nyugodtan várják a lengyelek elleni sorsdöntő meccset

Lionel Messi, az argentin labdarúgó-válogatott csapatkapitánya megkönnyebbülten értékelt a mexikóiak felett aratott győzelem után, kiemelve, hogy ismét csak rajtuk múlik, továbbjutnak-e csoportjukból a katari labdarúgó-világbajnokságon.

Szép egy szaúdi győzelem, de az igazi csoda maga Messi vagy Mbappè

Lassan minden a helyére kerül? Fantasztikus napja volt a Paris SG két sztárjának. Messi vb-címben még nem, de gólokban beérte Maradonát, a 23 éves Mbappè annyi gólt lőtt, mint a 34 éves Zidane. Lemértük egy félidő tiszta játékidejét, Ausztrália már a vb előtt nyert, vasárnap jön a németek élethalál-meccse.

Argentína még éppen időben megérkezett a vébére

Messiék Mexikót verték 2-0-ra, egy lengyelek elleni győzelemmel csoportelsőként mehetnek tovább.

Harkiv megbírságolt polgármestere kijelentette: továbbra is oroszul fog beszélni a helyiekhez

Szerinte nem az ő nyelvhasználatával, hanem a győzelem kivívásával kéne most foglalkozni.

Olena Zelenszka: Győzelem nélkül nincs béke

Az ukrán elnök felesége szerint kitartanak, mert tudják, a győzelem nélküli béke hamis és nem végleges lenne. Hírfolyamunk a háború 275. napjáról.

Olena Zelenszka: Minden ukrán erősebb lett ebben a háborúban

Az ukrán first lady szerint győzelem nélkül nem lehet béke, az ukrán nők pedig már nem fognak visszalépni a „konyha, gyerekek, templom” hagyományos szerepeihez.

A portugálok és a brazilok is győzelemmel mutatkoztak be

Percről percre: A labdarúgó-világbajnokság ötödik napjának legfontosabb történései

Rekordot döntő CR, győzelemmel debütáló brazilok

A legjobb képek a világbajnokság ötödik napjáról.

Kamerunt a saját fegyverével győzte le Svájc

Svájc egy gólt tudott betuszkolni a kontratámadásokra építő Kamerunnak, de ez is elég volt a győzelemhez.

Nem tudom, miért kaptam meg ezt a díjat – mondta a vb-meccs emberének választott De Bruyne

A belga válogatott sztárja önmagával és csapatával is kritikus volt a Kanada elleni 1-0-s győzelem után.

A belgák nem játszottak jól, de egy szerencsés góllal így is győzelemmel kezdték a vb-t

Kanada szinte végig dominált a papíron jóval erősebb Belgium ellen, de egy semmiből jött góllal így is 1-0-ra győztek.

A vb-ezüstérmes Horvátország döntetlennel kezdte a világbajnokságot

Belgium egy győzelemmel lépéselőnybe kerülhet a csoportban.

A világbajnok franciák négyet vágtak az ausztráloknak, olyan csapatra emlékeztettek, amely meg szeretné védeni a címét

Friss és szellemes támadójátékot mutattak be a franciák, ez kezdésként egy 4-1-es győzelemhez volt elég.

Öt dolgon múlt a vb-történelem eddigi legnagyobb meglepetése, a szaúdi győzelem Argentína ellen

A szaúdi kapitány, Hervé Renard tökéletes tervet rakott össze, amit négy pontban be is mutatunk, de a szerencse szerepére is kitérünk a keddi bombameglepetés elemzésében.

Mindössze pár centiméter választotta el Dániát a győzelemtől

Izgalmas mérkőzésen megszületett a világbajnokság első gól nélküli döntetlenje.

Bombameglepetés a vb harmadik napján: Szaúd-Arábia megverte Argentínát

Az argentin válogatott a világbajnokság egyik favoritjaként érkezett Katarba, de az első meccse hatalmas kudarcot hozott.

Dzsudzsák Balázs búcsúját győzelemmel édesítette meg a válogatott

Jobban játszottunk, mint Luxemburg ellen, Kalmár Zsolt csikarta ki az egygólos sikert.

Időközi választás: Kétharmados Fidesz-győzelem Kenderesen

Babarcon csak egy polgármesterjelölt indult, de így is negyven százalék felett volt a részvételi arány. Siójuton újrázni tudott a 2019-ben győztes polgármester.

Luxemburgi átok ül a magyar fociválogatotton, csak döntetlenre futotta

Már a 7. percben vezetést szerzett Luxemburg, de Szalai Attila első válogatottbeli góljával egyenlíteni tudott a magyar csapat, majd a második félidőben a debütáló Németh András megfordította a meccset. A győzelem azonban nem jött össze, 2-2 lett a végeredmény. Szoboszlai Dominik először vezette ki csapatkapitányként a válogatottat.

Szalai Attila és Németh András is megszerezte első gólját, mégsem nyertünk Luxemburgban

Újoncoknak és visszatérőknek örülhettünk a válogatottban, győzelemnek nem.

Győzelemmel búcsúzott Rafael Nadal a világbajnokságtól

Történelmi jelentőségű évet zárt le a spanyol klasszis.

A trumpizmus óriásit bukott, de Biden élete is nehezebb lesz 2024-ig

Mostanra lett meg az amerikai félidős választás eredménye: a Képviselőházban a republikánusok szereztek többséget, a Szenátus a demokratáké maradt. Donald Trump a győzelem megünneplése után szerette volna bejelenteni, hogy elindul a 2024-es elnökválasztáson, ehhez képest úgy indította el a kampányát, hogy a saját pártján belül is egyre többen őt kiáltják ki bűnbaknak. De hiába boldogabbak a demokraták, a következő két évben sokkal több kompromisszumra lesz szükség, mint eddig volt.

Győzelemmel búcsúzott a magyar női kézilabda-válogatott az Európa-bajnokságtól

Golovin Vlagyimir együttese a társházigazda Szlovéniát győzte le a középdöntő utolsó fordulójában.

Zelenszkij: A herszoni győzelem a háború végének kezdete

Hírfolyamunk az orosz-ukrán háborúról.

A visszaszoruló trumpisták mellett a georgiai győzelemmel stabilizálhatnák a demokraták szenátusi többségüket

A képviselőház megtartásához sok feltételnek kell teljesülnie, a déli állam megnyerése viszont igen kifizetődő lenne a Demokrata Pártnak.

Sima fideszes győzelem született a szekszárdi időközi választáson

A győztes jelölt a szavazatok 58 százalékát szerezte meg.

Norvég sikerrel rajtolt az év végi világbajnokság

Már egy győzelem a csoportkörben 383 ezer dollárt ér.

Marad a demokraták szenátusi többsége

A nevadai győzelem gyakorlatilag eldöntötte a félidei választás eredményét.

Kuleba szerint a harc folytatódik, Washington győzelmet ünnepel – a háború szombati hírei

Ukrajna arra figyelmeztet a stratégiai város, Herszon visszafoglalása után, hogy a „háború még tart”, a fordulatot mindenesetre a Fehér Ház győzelemként ünnepli. A brit hírszerzés úgy látja, a herszoni kivonulás "jelentős reputációs károkat" okoz Oroszországnak.

Mire a riválisok észbe kaptak, a hatodik helyről rajtoló Michelisz már a futamgyőzelem felé száguldott

Michelisz olyat tett Bahreinben, ami eddig még nem sikerült karrierje során.

A Fehér Ház rendkívüli győzelemről ír, az ukrán külügyminiszter a háború folytatásáról beszél

Élő hírfolyamunk az orosz-ukrán háborúról.

Michelisz beindult: futamgyőzelem a 2. helye után Bahreinben

A szezon végére elkapta a fonalat a WTCR 2019-es bajnoka.

Benjamin Netanjahut kéri fel kormányalakításra az izraeli államelnök

Korábban már minden választáson parlamentbe jutott párt megtette a javaslatát.

Kézi-Eb: tök utolsó helyről, Dánia ellen folytatjuk

Ahogy mondani szokás, innen szép a győzelem!

Női kézilabda-Eb: Norvégia-Magyarország (élő)

Egy győzelem és egy vereség után jön a legnehezebb csoportmeccs.

A győzelem ára igazi horror

Átadták a legjobb filmelőzeteseknek járó Arany Blende díjakat.

Pique győzelemmel búcsúzott a Barcelonától

„Itt születtem, itt fogok meghalni, mindörökké Barca!” – mondta meccs végén a játékos.