Hírkereső

Keresés

Gólt nem, csak óriási küzdést hozott az angol-skót örökrangadó

Egy győzelemmel bebiztosíthatta volna a továbbjutást Anglia, a 0-0-s döntetlennel a skótok esélyei sem szálltak el.

Francia receptek meccsnézéshez a zsigeri elegancia jegyében

Ha francia sörkorcsolya, akkor előétel, méghozzá a súlyos, zsíros, sajtos, hagymás, rusztikusan kifinomult kategóriából – ezeket ajánljuk a szombati meccshez.

Akárki lesz is idén az Európa-bajnok, nem nyer akkorát az Eb-n, mint a kínai cégek

Kína az utóbbi években látványosan ráállt a focira, ennek pedig meg is lett az eredménye, az idei futball-Európa-bajnokságon ugyanis a legnagyobb szponzorok jelentős része onnan érkezett. A TikTok még nem is létezett, amikor utoljára Eb-t rendeztek, mégis az az egyik legfontosabb partner.

Schick a vérét adta a csehekért, de még nem sikerült bebiztosítani a továbbjutást horvátok ellen

A félidőben úgy tűnt, már a csoportkör végén búcsúzhatnak a horvátok az Eb-ről, aztán a második félidő elején Perišić egy szép lövéssel egyenlített, így 1-1 lett a vége.

Kiengedték a kórházból az életbe visszatérő Eriksent

Egy héttel azután, hogy a pályán megállt a szíve, a dán meglátogathatta a társait, és hazatér.

Svédország 1-0-ra tudott nyerni az Eb leggyengébb meccsén

Egy tizenegyes döntötte el azt a meccset Szlovákia ellen, amin 45 percig senki nem volt hajlandó focizni.

Piszok jó büntetővel támadtak fel a labdával alig találkozó svédek az Eb-n

A szlovákokat sokáig a kapus Dúbravka tartotta meccsben, de végül pont ő hozta össze a vereséget jelentő büntetőt. A svédek máris az első helyen az E csoportban.

Szivárványszínekkel világítanák ki a müncheni stadiont a német–magyar meccsen? Nem valószínű, hogy az UEFA belemegy ebbe

Online petíció indult a magyar LMBTQ-ellenes törvénymódosítás miatt.

Rossi: Mindegy, hogy 35 vagy 20 fok lesz, a franciák ellen mindenhogy nehéz

A magyar-francia Eb-meccs előtt a magyar szövetségi kapitányt a térdelésről és Cristiano Ronaldo szidalmazásáról is kérdezték.

Vesztegzár alá helyezeték Lisszabont a delta variáns terjedése miatt

Moszkvában bezárták az Európa-bajnoki szurkolói zónát, miután új rekordot döntött a napi fertőzöttek száma.

Deschamps és Lloris agyba-főbe dicsérte a magyarokat

Ezzel együtt a világbajnokoknak a három pont megszerzése a cél a szombati magyar–francia csoportmeccsen.

Ha autózna szombaton, messze kerülje el a Puskás Arénát!

A szombat délután 3 órakor kezdődő magyar–francia Eb-meccs előtt a legbiztosabban metróval lehet eljutni a Puskás Arénába.

Bognár György eltűnt az M4 adásaiból, az Eb-n már nem szakért többet

Úgy tudjuk, hogy a paksi futballedző maga döntött úgy, hogy botrányos szereplése után nem vállal több meccset a közszolgálati médiában.

Egy félretett kólásüveg vagy egy kínai felirat a furcsább a foci-Eb-n?

Az Európa-bajnokság bevételeinek közel negyede a szponzoroktól érkezik, ennyi pénzért pedig nem akarnak rossz reklámot maguknak. De hogy kerül oda a támogatók közé egy orosz és egy azeri energiavállalat, és miért épp Kínából érkezik a legtöbb szponzor? Ki issza meg a levét annak, ha a szponzorok bedühödnek? És mit lehet kezdeni azzal, hogy az Európa-bajnokság a pénzügyeiben már rég nem csak európai?

Az MLSZ a meglévő Eb-meccsekre koncentrál, de készen áll minden más futballesemény megrendezésére

A nemzetközi sajtóban jelent meg a hír, hogy ha a britek nem teljesítik az UEFA feltételeit, Budapestre kerülhet át az Eb-döntő és az elődöntők. A rendezésről az UEFA dönt, de a koronavírus-járvány idején már többször kisegítettük a nemzetközi szövetséget.

Más rángatta meg a Coca-Cola árfolyamát, nem Ronaldo

Aligha volt volt köze hozzá a focistának. Az árfolyamcsökkenés tőle függetlenül hamar megállt, és kissé vissza is emelkedett.

Times: Ha a britek nem teljesítik az UEFA feltételeit, Budapestre kerülhet át az Eb-döntő

A lap szerint ha nem mentesítik a londoni döntőre érkező 2500 VIP vendéget a karanténkötelezettség alól, akkor elvehetik tőlük az Eb-döntő rendezésének jogát.

Denzel Dumfries egyedülálló rekordot állított fel

Első két gólját a válogatottban éppen a legfontosabb meccseken szerezte, és mindkétszer a mezőny legjobbja volt.

Lucas Hernandez: A magyarok nem sok teret adnak majd

A Coca-Cola-gate eddigi győztese: Andrij Jarmolenko

A magyar-portugál meccs berobbanthatja az indiai variánst a szlovák kormány szerint

Portugáliában éppen a meccs napján ugrott meg a fertőzésszám, már a fertőzőbb mutáció terjed. Szlovákiában ingyenes tesztet kap, aki kint volt a maszk nélküli Puskásban.

Egy percre megállt a dán-belga Eb-meccs, Eriksen előtt tisztelgett az egész stadion

A tizedik percben megszakították a játékot, és együtt éljenezték a dán válogatott kórházban lévő játékosát.

Szívritmus-szabályozót ültetnek be Christian Eriksen mellkasába

A dánon elvégzett vizsgálatok alapján a csapatorvos indokoltnak látta a kardioverter-defibrillátor beültetését.

Beültetett defibrillátort kap Christian Eriksen

Az eszközt szívmegállás után szokták beültetni, hogy szabályozza, vagy vészhelyzet esetén újraindítsa a szívműködést.

Ronaldo nyomán Locatelli is vízre cserélte a kólásüvegeket

Az olasz a szerdai meccsen Svájcot, az utána tartott sajtótájékoztatón meg a Coca-Colát szomorította.

Egy percig állni fog a belga-dán meccs, Eriksenért éljeneznek majd este a dán szurkolók

A 10. percre terveztek egyperces ovációt, a belgák már jelezték, hogy arra az időre kirúgják majd a pályáról a labdát.

Bivalyerős olasz csapatot, harmatgyenge törököt, unalmas oroszt és finnt hozott a foci-Eb második csoportkörének nyitánya

Ez Manuel Locatelli estéje volt. A szerdai nap többi meccsén viszonylag simán nyert Wales és Oroszország.

Megvan az első továbbjutó, Olaszország 3-0-val robogott át Svájcon is

Dominálják az A csoportot, történelmi rekord közelébe kerültek. Locatelli két remek gólt szerzett, Immobile lőtte a harmadikat.

Kevesebb stadionépítés, több repülőzés: csak részben jött össze a klímabarát Eb

A 11 városba szétszórt futball-Eb miatt a legtöbb csapatnak és szurkolóiknak több ezer kilométereket kell repülniük, ami növeli a szén-dioxid-kibocsátást. Az UEFA szerint viszont a megspórolt stadionépítések miatt is csökken a karbonlábnyom, ehhez jön a faültetés és a főzőlapok osztogatása.

Kocsiba rejtett bombát hatástalanítottak a stadion közelében a második olasz Eb-meccs előtt

A robbanószerkezetet három órával a meccs kezdése előtt felrobbantották.

Szinte mindent kihagytak, de így is győzni tudtak a walesiek a törökök ellen

Ramsey és Bale is sokat hibázott, de így is 2-0-ra nyertek Bakuban.

A walesiek a 95. percben csináltak hülyét a törökökből

2-0-ra nyertek, Bale büntetőt hagyott ki, de a végén mégis az ő megmozdulásáról szólt minden. Törökország két meccs után nullapontos.

Két portugál szurkoló is berohant a pályára a keddi Eb-meccsen

A rendőrség három személyt jelentett fel a magyar-portugál után.

Videóbíró állította le a finn eufóriát, 1-0-ra nyertek az oroszok

Finnország története első Eb-vereségét szenvedte el, igaz, ez csak a második meccse volt. A 3. percben les miatt érvénytelenítették egy finn fejest. Az oroszok sok lövéséből egy pedig bement.

Rendbontás és garázdaság miatt intézkedtek a rendőrök a magyar-portugál meccsen

A hatóság válaszából kiderül, hogy hárman is bejutottak a pályára a keddi meccsen a Puskás Arénában.

Fiola: Épphogy csak levegőt kaptunk

Fiola hajnali 4-ig nem tudott elaludni a portugálok elleni vereség után. A cserekapus Dibusz szerint Gulácsi tartotta a meccsben 84 percen át a csapatot.

Egymeccses eltiltást kapott az északmacedónok ellen gyalázkodó Arnautovic

Az osztrák válogatott szerb származású csatára Ezgjan Alioszkinak szólt oda a gólja után.

Elgondolkodott már azon, miért volt annyi kínai felirat a válogatott meccse alatt?

Bár Kína nem futballnagyhatalom, de az európai foci igen népszerű az 1,4 milliárd lakosú országban, ahol imádnak fogadni az emberek. Ezért az Eb 12 fő szponzora között négy kínai is van - írja a pekingi China Daily.

Újra egy igazi csapatot láthattunk a portugálok ellen

Rég játszott ilyen erős válogatottal a magyar csapat, de a 3-0-s vereség ellenére is bőven volt pozitívum a játékban. Hrutka János elemez.

Észrevették a mesterlövészek a Greenpeace feliratot, azért nem lőttek a stadionba repülő siklóernyősre

A bajor belügyminiszter felelőtlennek nevezte az akciót.

Gazdag sérülése nem jött rendbe, elhagyta a válogatott edzőtáborát

Marco Rossi az Amerikában játszó középpályással már nem számolhat az Eb-n.

Idegesítő a meg nem adott magyar gól, de jól alkalmazták a szabályt

A korábbi FIFA-játékvezető Szabó Zsolt elmagyarázta, mi történt Schön Szabolcs góljánál.

Rossi önmagát okolja a cserék miatt, de melyik nem működött?

96 másodperc telt el az első portugál gól és a tizenegyes között, márciusban a lengyelek 54 másodperc alatt dupláztak ellenünk. Ezt kell kielemezni.

Finnyásan odébbtolt két üveg Coca-Colát Ronaldo, a cég máris 1200 milliárd forinttal kevesebbet ér

A cég a foci-Eb egyik hivatalos szponzora.

Ronaldo a saját bőrén érezhette, mennyire szigorú az ellenőrzés a Puskásban

Végül beengedték a meccsre, és két gólt is lőtt a magyaroknak.

Videón a magyar-portugál Eb-meccsre berohanó szurkoló

A férfi Schön Szabolcs les miatt elvett gólja után kocogott át a pályán.

Pogba Ronaldót másolta, ő a sört pakolta le az asztalról

Ronaldo dollármilliárdokban mérhető veszteséget okozott a Coca Colának az akciójával.

Gulácsi: Semmiképp sem volt benne a levegőben, hogy 3-0-ra kikapjunk

A magyar kapus sajnálja, hogy így alakult, de szombaton újra megpróbálnak majd pontot szerezni. Rossi szerint most kell megmutatni, hogy az ilyen helyzetekre is tudnak reagálni.

TelexSport: élőben tárgyaljuk ki a magyar–portugál Eb-meccset

Lejátszotta első mérkőzését a magyar válogatott az Európa-bajnokságon, Portugália volt az ellenfél. Élő műsorunkban elemezzük a látottakat.

Egy megpattanó lövés és Ronaldo legyőzte a jól küzdő magyar válogatottat az Eb-n

A portugálok veszélyesebben játszottak az első félidőben, de a szívósan védekező, és a szünet után bátrabban támadó magyar válogatott ellenállását csak az utolsó tíz percben tudták megtörni. Orbán lábán megpattant egy labda, amit Gulácsi nem védhetett, aztán Ronaldo duplázott, így lett 0-3 a vége.