Lékai Máté a fogát adta a győzelemért.

A férfi kézilabda-válogatott legyőzte az Eb-döntő mindkét csapatát

Megnyerte az Eurokupát a magyar csapat.

Magyarország nyerte a férfikézilabda-Eurokupát

Gulyás István csapata négy góllal nyert a horvátok ellen, idegenben dobott több góljának köszönheti a sikert.

Legyőzte az Európa-bajnokot a férfi kéziválogatott

Gulyás István csapata ráadásul Spanyolországban nyert az Eb-címvédő ellen az Eurokupában.

Idegenben verte az Európa-bajnokot a magyar férfi kéziválogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott 30-28-ra győzött szerda este az Európa-bajnok Spanyolország vendégeként az Eurokupa ötödik fordulójában. Az MTI

Dánia nyerte a kézilabda-világbajnokságot, Mikkel Hansen hét gólt vágott

Dánia férfi kézilabda-válogatottja megvédte világbajnoki címét, miután 26-24-re legyőzte Svédországot az egyiptomi torna vasárnapi döntőjében, Kairóban

A világ legjobb kézise hihetetlen hibát követett el a hosszabbítás végén

Nemcsak a magyar férfi kézilabda-válogatott meccse torkollt hosszabbításba a világbajnokságon, hanem a házigazda Egyiptom és a címvédő Dániáé is

Hatgólos előnyt elszórva, hosszabbításban esett ki a magyar férfi kézilabda-válogatott a vb-negyeddöntőben

Álomszerű kezdés után már a bravúrnak számított, hogy hosszabbításra mentette a magyar csapat a vb-negyeddöntőjét, de ott már Franciaország volt a jobb.

Miért ne nyerhetnénk meg a kézi-vb-t?

A magyar férfi kézilabda-válogatott öt győzelem után tartalékos felállásban kikapott a spanyoloktól az egyiptomi világbajnokságon, szerdán 20

A csúnya vereség is belefért a spanyoloktól a kézi-vb-n, a franciák jönnek az elődöntőért

Öt győzelem után kikapott a magyar férfi kézilabda-válogatott a világbajnokságon. A továbbjutás így sem forgott veszélyben.

A lengyelek legyőzésével negyeddöntőben a magyarok

A magyar férfi kézilabda-válogatott biztosította negyeddöntőbe jutását az egyiptomi világbajnokságon, miután a középdöntő második fordulójában 30-26-ra legyőzte Lengyelországot szombaton az Új Fővárosban.

Remek játékkal a nyolc között a magyar férfi válogatott a kézi vb-n

A magyar férfi kézilabda-válogatott második középdöntős meccsén simán megverte Lengyelországot (30-26), és a spanyolok elleni hétfői találkozótól függetlenül a negyeddöntőben folytathatja az egyiptomi világbajnokságon.

Kézilabda-vb: Lengyelország–Magyarország

Második meccsét játssza a magyar férfi kézilabda-válogatott az egyiptomi világbajnokság középdöntőjében. Ha legyőzi Lengyelországot, továbbjut.

A lengyeleket is elintézte, negyeddöntős a vébén a magyar kéziválogatott

Az első félidőben elléptünk, a másodikban okosan játszottunk, 30-26 a vége. Ott vagyunk a nyolc között, ahogy a spanyolok is.

A Tatabánya lengyel kézikapusa meg akarja mutatni a magyaroknak, mit tud

A lengyelek úgy vannak vele, ha meg tudták szorítani az Eb-győztes spanyolokat, akkor ellenünk is tudnak hozni egy bravúrt.

Hatgólos siker a brazilok ellen a kézi-vb-n, őrizzük a csoport első helyét

A magyar férfi kézilabda-válogatott Brazília ellen játszotta első meccsét a világbajnokság középdöntőjében

Magyarország–Brazília 16-11

A középdöntő első meccsét vívja az egyiptomi világbajnokságon a magyar férfi kézilabda-válogatott.

Kézilabda-vb: Magyarország-Brazília (élő)

Ellenfelünk még nyeretlen a tornán, igaz, kétszer is döntetlent játszott.

Brazília váratlan meglepetést tartogathat a magyar kéziválogatottnak

A dél-amerikai csapat veszprémi és barcelonai légiósokkal készül ellenünk az első vb-középdöntős mérkőzésre.

Bánhidi: Az egyik legfontosabb meccs jön, mert esélyesebbek vagyunk

A magyar férfi kézilabda-válogatott első helyen áll a középdöntőben az egyiptomi világbajnokságon. Szerdán költöztek, kis csúszás megint volt a buszok miatt, de a hangulat bizakodó.

Legyőztük a németeket, ezzel csoportgyőztes lett a férfi kézilabda-válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott a maximális négy pontot viszi magával az egyiptomi világbajnokság középdöntőjébe, miután a csoportkör harmadik, utolsó fordulójában 29-28-ra legyőzte Németországot kedden.

Kézilabda-vb: legyőzték a németeket, maximális pontszámmal jutottak tovább a magyarok

Izgalmas végjátékban egy góllal győztek Lékai Mátéék.

Gólrekorddal verték a magyarok Uruguayt a kézi-vb-n

A magyar férfi kézilabda-válogatott saját gólrekordját megdöntve, 44-18-ra verte Uruguay csapatát az egyiptomi világbajnokság csoportkörének második fordulójában vasárnap, ezzel biztosította továbbjutását az A csoportból – írja az MTI

Továbbjutott a magyar férfi kézilabda-válogatott a világbajnokságon

Fölényesen nyert a csapat.

Kiütéses győzelemmel folytatta a vébét a kéziválogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott második mérkőzését is megnyerte az Egyiptomban zajló világbajnokságon, Uruguayt a vártnak megfelelően nagyon simán verte 44-18-ra a csapat, amivel megdöntötte saját

Uruguayi irányító: "A magyar kézisek igazi vadállatok!"

Vasárnap a dél-amerikaiak ellen folytatjuk az egyiptomi férfi kézilabda-világbajnokságon.

Győzelemmel kezdte a kézi-vb-t a magyar férfi válogatott

Megnyerte első meccsét a magyar férfi kézilabda-válogatott az egyiptomi világbajnokságon

Győzelemmel nyitott a magyar válogatott a kézilabda-vébén

Ancsin Gáborék magabiztosan nyertek a Zöld-foki Köztársaság válogatottja ellen.

Magyarország–Zöld-foki-szigetek

Percről percre: Magyarország–Zöld-foki-szigetek

Berágtak a német kézisek, mert feleslegesen utazott velük egy a szakács

Nem főzhet a németeknek a saját emberük, mert nincs hozzá megfelelő feltétel.

El sem utazott a vébére, de máris kellemetlen meglepetés érte a férfi kéziválogatottat

A Zöld-foki köztársaság elleni első meccs fontos, cél a továbbjutás, Bodó később csatlakozik.

Nem lehetnek nézők a férfi kézilabda világbajnokságon

Korábban arról volt szó, hogy korlátozott számban lehetnek majd szurkolók a csarnokokban a szerdán kezdődő egyiptomi vb-n.

Lemarad a kézilabda-vébéről a válogatott egyik kulcsembere a koronavírus miatt

Ligetvári Patrik nem kapta meg a visszatéréshez szükséges igazolást koronavírus-fertőzése után.

Kulcsemberét veszítette el a vébé előtt a magyar férfi kéziválogatott

A koronavírus-fertőzésen átesett Ligetvári Patrik nem kapta meg a pályára való visszatéréshez szükséges orvosi engedélyt.