Hírkereső

Keresés

Drámai végjátékban alulmaradt a magyar csapat a vb-döntőben

Az U20-as kézilabdázóink a hajrában fordítottak, de ez sem bizonyult elegendőnek.

Mindenki kiadta magából a maximumot, ez a csapat a jövőben képes lehet döntőket nyerni

A női vízilabda-válogatott tagjai büszkék a vb-n nyert szombati ezüstérmükre. A szövetségi kapitány szerint fantasztikusan játszottak, mindent kiadtak magukból.

"Egy kicsit még nőnünk kell" – olimpiai döntőről álmodik a női pólóválogatott

Büszkék az ezüstre, de magasabbra törnek a női vízilabda-válogatott tagjai.

Még a szövetségi kapitány sem értette, mit videóztak három percig

Igazi érzelmi hullámvasút volt a szombat esti női vízilabda-világbajnoki döntő.

"Egy hangyafasznyival jobbak voltak, de kaptak egy-két könnyebb ítéletet, amire nincs szükségük"

Bíró Attila elégedetlen volt a világbajnoki döntő bíráskodásával.

Nagyot küzdött, de kikapott a világbajnoki döntőben a női vízilabdaválogatott

Az első félidőben remekül védekeztek és tapadtak az amerikaiakra, de az emberelőnyöket tragikusan rosszul használták ki.

Magyarország–Egyesült Államok vízilabdadöntő – ÉLŐ

Kövesse velünk a magyar női vízilabda-válogatott világbajnoki fináléját!

Női vízilabda vb-döntő: Magyarország–USA

A vb-címvédő és olimpiai bajnok Egyesült Államok a favorit, de a magyar csapatnak nincs veszítenivalója és meglepetésre készül a Margit-szigeten. Kövesse velünk!

Óriási csatában veszítette el a világbajnoki döntőt a női pólócsapat

Nagyon megszorongatták a világ legjobb csapatát a mieink, ezüstérmet nyertek a hazai vébén.

Kiütés az elődöntőben, olasz-spanyol aranycsata lesz a vébén

Meglepően simán elbukott Horvátország. Megismétődik a 2019-es döntő.

A címvédő Olaszország jutott elsőként döntőbe a vízilabdatornán

A Spanyolország–Horvátország-elődöntő győztesével találkoznak a fináléban.

"Az érem megvan, de ezzel nem elégszünk meg" – a kapitány elárulta a női pólóválogatott sikerének titkát

Bíró Attila azt is elárulta, mi vár a magyar csapatra az amerikaiak elleni döntőig. Az aranyról döntő összecsapást szombaton 20 órától rendezik, a telt ház garantált.

Szokatlan nyilatkozatot adott a holland kapitány a magyarok ellen elveszített vb-elődöntő után

Egy végletekig kiélezett, körömrágós mérkőzésen győzte le a magyar női vízilabda-válogatott Hollandiát 13-12-re, ezzel 17 év után ismét bejutott a világbajnoki döntőbe. Így reagált az ellenfél.

Már a döntőre készül a női pólóválogatott

Tizenhét évet kellett várni az újabb aranyesélyre – Budapesten írhatnak történelmet Magyari Aldáék.

"Papa, Mama, jöhettek szurkolni" – a magyar pólós otthonra üzent, miután vb-döntőbe jutott

Őrült nagyot küzdött a magyar válogatott az elődöntőben.

Legyőzte a hollandokat, világbajnoki döntős a női vízilabda-válogatott

Keszthelyi Ritáék 13-12-re nyertek, tizenhét év után újra vébédöntőt játszhat a magyar csapat.

Jöhet a világbajnoki döntő! Női vízilabdázóink legyőzték Hollandiát

Története során negyedszer játszhat világbajnoki aranyért a csapat!

A vb-döntő a tét: Magyarország–Hollandia

Percről percre: Magyarország–Hollandia percről percre

Női vízilabda vb–elődöntő: Magyarország–Hollandia

Magyarország 2005 után játszhat ismét vb-döntőt, Hollandiát kell megverni ezért. Fej-fej mellett halad a két csapat, 6-6 a félidő. Kövesse velünk élőben!

Női vízilabda-vb: Magyarország-Hollandia (élő)

A döntőért mérkőzik meg Bíró Attila csapata.

Nagy felfedezés a sclerosis multiplex gyógyításában

Két fehérje sorsdöntő szerepet játszik a betegség kialakulásában.

13 percig gólt sem kapott, nem volt kérdés, melyik pólócsapat jut elsőként döntőbe

Az Egyesült Államok várja ellenfelét.

Ötórányi úszás után 1.3 másodperccel maradt le az elsőtől, mégse kapott érmet

25 kilométer után sprintbefutóval dőlt el a döntő.

Udvardy Panna óriási csatában búcsúzott Wimbledonban

A döntő szettben 4:4-nél a magyar lány kilenc bréklabdát hárítva fordított, mindhiába.

Csak a pápa békepártibb Orbánnál a Nézőpont kutatása szerint

A kormányközeli kutatócég szerint a magyarok döntő többsége a háborút támogatók közé sorolja Joe Biden amerikai elnököt és Soros Györgyöt.

Kikapott az olaszoktól a vízilabda-válogatott, az ötödik helyért játszhat

Az elődöntőbe jutásért mérkőzött a világbajnoki címvédővel a magyar csapat, és 11-10-re alulmaradt.

Kikapott az olaszoktól, nem lesz érmes a férfi pólóválogatott a vb-n

Jól kezdtek a mieink, de a második negyedben az olaszok átvették a vezetést, és már nem is engedték ki a kezükből. Del Lungo kitűnően védett, jól olvasta, hová érkeznek a magyar lövések. 11-10 lett a negyeddöntő vége, de csak az utolsó percekben sikerült szorossá tenni a meccset.

Férfi vízilabda-vb: Magyarország-Olaszország (élő)

Egy nagy torna egyik legfontosabb mérkőzése a negyeddöntő, mert azon dől el, hogy éremért játszhat egy csapat, vagy kellemetlen élmények érik.

Tizenkét év börtönt kapott a barátnőinek életveszélyes sérüléseket okozó férfi

A másodfokú bíróság ügydöntő határozatáig a férfi letartóztatásban marad.

Megvan az első vb-elődöntős a férfi pólósoknál

Az már eldőlt, melyik válogatott vár a magyar-olasz negyeddöntő győztesére.

Kemény Dénes: Egyénileg jobbak vagyunk az olaszoknál, ezt meg kell mutatni

A világbajnoki negyeddöntő előtt a korábbi kapitány elmondta, mit vár a férfi pólócsapattól.

Az ausztrálok más vízilabdameccset láttak, mint a magyarok

Egészen hihetetlen, hogy míg mi gennyes meccsről és vért hugyozásról beszéltünk a keddi negyeddöntő kapcsán, ők mást emeltek ki.

Vizes vb: Elődöntős a magyar női pólóválogatott, idegőrlő meccsen egy góllal verték az ausztrálokat

A magyar csapat 7-6-ra nyert a negyeddöntőben, a döntőbe jutásért a hollandokat kéne legyőzni.

Vb-elődöntős a magyar női vízilabda-válogatott

7-6-ra vertük az ausztrálokat.

Magyari maga volt a csoda, remek védekezéssel elődöntős a női vízilabda-válogatott

Összejött, ami 2017-ben nem: a lányok éremért játszhatnak a budapesti vb második hetén.

Elődöntőbe jutott a női pólócsapat a világbajnokságon

Óriási csatában nyerte meg a negyeddöntőt.

A jegybank meghúzta a váratlant

Megemelték az alapkamatot, a fő ellenfél az infláció.

Landoltak a görög pólósok, és egyből Benedek Tibor emlékfalához mentek – videó

A görög válogatott a világbajnoki negyeddöntőre készül.

Megvan a férfi pólócsapat negyeddöntős ellenfele a vébén

Csoportgyőztesként pihenhetett egy kört a vízilabda-válogatott, csak meg kellett várnia, amíg kiderül, ki az ellenfele.

Megvan a magyar válogatott negyeddöntős ellenfele a vízilabdatornán

Az amerikai válogatott kiütéses győzelmet aratott a nyolcaddöntőben.

Nem kísérti az öt évvel ezelőtti negyeddöntő a magyar női vízilabdázókat

Bármilyen meccs jobb, mint az üres uszoda – vonhattuk meg az argentín-verés tanulságát.

21 év után ült fel újra a világ trónjára a denveri csapat

A döntő legértékesebb játékosának Cale Makart választották.

Olyan első negyedet produkált a Falco, hogy az aranyat ért

A címvédő Szombathely hazai pályán könnyedén legyőzte a Körmendet vasárnap a férfi kosárlabda NB I döntőjének ötödik, utolsó mérkőzésén, így 3-2-es összesítéssel megnyerte a párharcot, és begyűjtötte

Nincs olyan gödör, amiből nem tudott kikecmeregni ez a Falco

Negyedszer bajnok a szombathelyi kosárcsapat.

Másodfokú figyelmeztetést adtak ki a hőség miatt hétfőre

A napi középhőmérséklet az ország döntő részén meghaladhatja 27 fokot.

Vizes vb: a női pólósok 23-6-ra verték Argentínát, negyeddöntősök

A nyolc között Ausztrália lesz az ellenfelünk, amely a legutóbbi vb bronzmeccsén legyőzött minket.

Világkupa aranyérmes a magyar öttusa vegyesváltó

Aranyérmet nyert a Gulyás Michelle, Szép Balázs páros vegyes váltóban az öttusázók világkupa-sorozatának ankarai döntőjében.

Aranyérmes a magyar páros az öttusa világkupán

Épp a legrosszabbkor tört ki tömeghisztéria Pesten

Mindenkit megöltek Kötöny fejedelem pesti kőpalotájában, mire a feldühödött kun vitézek kiviharzottak az országból, épp a sorsdöntő muhi csata előestéjén. Mi lett volna, ha a kunok a magya

Grúzia legyőzésével negyeddöntős a magyar férfi pólóválogatott

A vártnál kisebb különbséggel, 18-14-re nyert Grúzia ellen a magyar férfi vízilabda-válogatott. Märcz Tamás együttese százszázalékos teljesítménnyel végzett csoportja élén, és jutott közvetlenül a szerdai negyeddöntőbe.