"Lehet-e úgy csapatot építeni, ha a Fradi 4 év alatt 3 különböző stílusú edzőt szerződtet?"

A BL-kiesés tanulsága, hogy a Qarabag felért, a Fradi felugrott erre a szintre, és a kettő közt nagy a különbség. Ziccer.

Dibusz Dénes: El kell ismerni, a jobb csapat jutott tovább

Kiesett a BL-ből a Fradi, itt vannak az első értékelések.

Simán kikapott és kiesett a BL-ből a Fradi, az El-ben folytathatja

Az azeri Qarabag az első perctől irányította a meccset, a feltűnően bizonytalan Fradi-védelmet könnyedén játszották át, a 3–1-es vereség nagyobb arányú is lehetett volna. Az El-főtábla így is elérhető.

Ilyen gyönyörű városban rég voltam – nyilatkozta a Qarabag edzője

A Qarabagot kedd este 8-kor fogadja a Ferencváros a Groupama Arénában.

Kubatov Gábor: Maximálisan igazat adok az UEFA-nak

A Ferencváros elnöke elfogadja az Európai Labdarúgó-szövetség büntetését.

A Fradi elnöke teljesen egyetért az UEFA-büntetéssel, a szektorbezárással

Kubatov Gábor azt hitte, megtanultak már viselkedni a szurkolóik, de tévedett.

Kubatov Gábor: Szégyellhetik magukat, akik kirekesztő rigmusokat kiabáltak

A Ferencváros elnöke igazat ad az UEFA-nak, hogy megbüntette a klubot.

31 millió forintos büntetéssel és szektorbezárással sújtották a Fradit a szurkolók miatt

Rasszizmus, pirózás, dobálózás, károkozás, provokatív rigmusok, közlekedőfolyosók lezárása – ezekből jött össze a pénzbüntetés.

Pénzbüntetés és szektorbezárás a Fradi büntetése az UEFA-tól

Nem tolerálta a szurkolók rasszista és provokatív megnyilvánulásait az európai szövetség.

Döntetlent játszott a Ferencváros Bakuban

A visszavágót jövő héten rendezik a Groupama Arénában Budapesten.

Igazságos Fradi-döntetlen a Qarabag ellen a BL-ben

Boli közeli fejesével a Fradi megszerezte a vezetést Azerbajdzsánban, de a félidő előtt egyenlítettek a hazaiak. Az 1–1 jó eredmény, itthon kell nyerni kedden és továbbjutni.

A Ferencváros a Qarabag elleni párharcot sem tudta győzelemmel kezdeni

Nem szakadt meg az eddigi sorminta, de akkor jöjjön újra a zöld-fehér góleső a visszavágón!

Itt a vége: Lékai távozik Veszprémből

Nyolc év alatt a bajnoki címet négyszer, a Magyar Kupát hatszor, a SEHA Ligát négyszer nyerte meg, illetve hatszor léphetett pályára a Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjében.

Elhalasztották a Ferencváros zalaegerszegi meccsét

A magyar bajnok jövő szerdán és a rá következő kedden játssza le BL-mérkőzéseit.

Megbüntette az UEFA a Slovan Bratislavát

Rasszista megnyilvánulások és szurkolói rendbontás miatt.

Megbüntette az UEFA a Slovant a drukkereik budapesti viselkedése miatt

A szlovák drukkerek rasszista rigmusai miatt kapott súlyos pénzbüntetést a klub. A pályára hajított tárgyakat és a tűzijátékozást is „díjazta” az Európai Labdarúgó Szövetség.

Cristiano Ronaldo odahaza folytathatja a karrierjét

A portugál pontvadászatban legutóbb ezüstérmes csapat ott lesz a Bajnokok Ligája főtábláján.

Páratlan magyar siker Szerbiában

Juhász Péter mindössze harmadszor vehetett részt az elitsorozatban – ezüsttel tért haza.

Megvan az FTC következő BL-selejtezőjének hivatalos időpontja

A Qarabag elleni párharc a bakui Tofiq Bahramov Stadionban veszi kezdetét.

„Magyar öröm Pozsonyban” – a szlovákok megalázó vereségről írnak a Slovan–FTC után

A Novy Cas szerint több okból is fájó a pozsonyiak veresége.

Egy magyar focista átlagon felüli játéka is kellett a pozsonyi továbbjutáshoz

Csercseszov nem a múltban él, de azért tudja, hogy rendezték a 30 éves számlát.

Csak a pályán vett revansot a Fradi Pozsonyban

Sikeres és a vártnál békésebb volt az FTC pozsonyi vendégszereplése.

A fix őszi csoportkör a tét: Slovan Bratislava–Ferencváros

Percről percre: Slovan Bratislava–Ferencváros percről percre

Slovan – Ferencváros 0 – 0

A Slovannal játszik a Bajnokok Ligája selejtezőjében Ferencváros Pozsonyban. A Fradinak nyernie kell a szlovák bajnok ellen, ha tovább akar jutni a következő körbe. A mérkőzésről élőben közvetítünk.

Több száz fős rendőrsorfal fogadta a Fradi-szurkolókat a Slovan stadionjánál – fotók

Balhé nélkül bejutottak a magyar drukkerek az arénába.

Kordonrengeteg várja a Ferencváros szurkolóit Pozsonyban

Különvonattal indult a Ferencváros-szurkolók nagyja Pozsonyba, ahol kordonok között szállhatnak fel buszokra, azok viszik őket a stadionba. Balhé esetére a rendőrség határozott fellépést ígért, a szurkolókat mindenesetre több tucat rohamrendőr várja a szlovák fővárosban.

Arra kérik a Slovan drukkereit, hogy a csapatukat biztassák, ne a Fradit sértegessék

A szlovákok 2–1-re nyertek Budapesten, majdnem telt házas visszavágó jön.

Egyre több légiós játszik a Fradiban, de számít ez?

Megvizsgáltuk, hogyan alakult át a magyar rekordbajnok kerete az elmúlt években.

Alkoholtilalom lesz a Slovan–Ferencváros-meccs alatt a pozsonyi stadionban

A biztonságra és rendfenntartásra a megszokottnál jóval nagyobb számú biztonsági erő fog figyelni.

Örömtáncot járt a Slovan csapatorvosa, nagy zakó lett a vége

Magas lóról lehet nagyot esni.

Vezetett a Fradi, de a Slovan győzött, 1–2-ről folytatják a BL-ben

Ahogy előnybe került a Fradi, visszaesett a játéka, a szlovákok megérezték a lehetőséget, és öt perc alatt fordítottak az Üllői úton, a magyar bajnok a 94. percben csak kapufáig jutott.

Balhé volt a Ferencváros–Slovan BL-selejtező előtt

A rendőrök könnygázt is bevetettek a Fradi-szurkolók ellen.

Összetűzés volt a Fradi–Slovan-meccs előtt, a könnygáz is előkerült

Fradi-szurkolók egy nagyobb csoportja nézett farkasszemet a rendőrsorfallal a Könyves Kálmán körúton.

Olléztak, tapsoltak a szlovákok, amikor lerohanták a Fradi-tábort a kommandósok

Az 1992-es Slovan–Ferencváros nem az eredmény miatt hagyott kitörölhetetlen emléket: 30 éve 7500 magyar drukker érkezett Pozsonyba, egy részét elkezdték püfölni a rendőrök. Múltidéző Vladimír Mečiarral és Horn Gyulával. A ma esti BL-meccs remélhetőleg a sportról szól.

Elfogták a Slovan Bratislava buszát kővel megdobó férfit

A tegnapi esetnél sérülés nem történt.

Megtámadták a Slovan buszát a Népligetnél

A pozsonyi csapat tagjai közül senki sem sérült meg.

Kővel dobták meg a Slovan Bratislava buszát a Népligetnél

A buszon senki sem sérült meg. A rendőrök azonnal keresni kezdték az elkövetőt.

A svájci vagy az azeri bajnok lehet a Fradi ellenfele a BL-selejtező harmadik körében

Persze ehhez előbb meg kell verni a pozsonyi Slovant, ez a párharc a héten kezdődik majd.

Megvan, melyik csapat ellen folytathatja a Fradi a BL-ben

Tavalyhoz hasonlóan akár a svájci bajnokkal is összecsaphat.

Továbbjutott a Fradi a Bl-ben

A Ferencváros hazai pályán 5-1-re legyőzte a kazah Tobolt a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójának szerdai visszavágóján, így 5-1-es összesítéssel továbbjutott.

Simán verte a kazah bajnokot a Fradi, a Slovan következik a BL-ben

Adama Traoré az elején, Bassey a végén duplázott, 5-1 a vége a kazah Tobol ellen.

A Fradi esélyt sem adott a Tobolnak a BL-visszavágón, simán jutott tovább

Traoré szerezte a Fradi 100. Bajnokok Ligája gólját, jöhet a Slovan a következő körben.

3000 km-t utazott a Fradi a kazah bajnok elleni BL-selejtezőre, nem lett meg a győzelem

Elkezdte az európai kupaszereplést a Ferencváros. Érezhető volt az idényeleji forma, döntetlen lett a vége.

A hazai meccsre maradt a döntés a Fradi BL-selejtezőjében

A kazah bajnok küzdelmes mérkőzésen ikszelt az NB I aranyérmesével.

"Nagy szükség lesz a táborunkra" – kőkemény csoportba került a Szeged a BL-ben

A férfi és a női mezőnyben is kisorsolták a csoportokat a kézilabda Bajnokok Ligájában.

A címvédővel is összesorsolták a Szegedet a Bajnokok Ligájában

A Veszprém jóval könnyebb csoportot kapott.

Kisorsolták a Fradi és a Győr Bajnokok Ligája-ellenfeleit

Az ukrajnai háború miatt a Rosztov-Don és a CSZKA Moszkva nem indulhat a BL-ben.

Úgy játszott, mint akinek a lábán selyemkesztyűk voltak – edzőként tán még jobb lett

Ötvenéves lett Zinédine Zidane, aki két vb-döntőt is eldöntött fejesével. Így vagy úgy.