Edzője szerint a budapesti vb-n két aranyat nyerő klasszis 100 pillangón is rekordot úszhat.

Ötórányi úszás után 1.3 másodperccel maradt le az elsőtől, mégse kapott érmet

25 kilométer után sprintbefutóval dőlt el a döntő.

Magát lepte meg leginkább a bronzéremmel a nyíltvízi úszás magyar hőse

Gálicz Péter arra készült, hogy majd a hatodik-nyolcadik helyről kell nyilatkoznia, erre harmadik lett 25 kilométeren.

Vizes vb: Gálicz Péter világbajnoki bronzérmes 25 kilométeren

A Ferencváros úszója megszerezte a magyar küldöttség negyedik érmét.

Gálicz Péter vb-bronzérmes a 25 kilométeres úszásban

Öt óra úszás után két másodperc döntött.

Elképesztő bravúr: Gálicz Péter bronzérmet nyert 25 kilométeren

Hihetetlen teljesítménnyel világbajnoki harmadik lett a 22 éves nyílt vízi úszó.

Parádés magyar bronz a vizes vb legbrutálisabb versenyében

Az erejét jól beosztó Gálicz Péter remekül hajrázott és a harmadik lett a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében. Kalmár Ákos a nyolcadik lett.

Kapás Boglárka elkapta a koronavírust

Kvangdzsui világbajnokunk Instagramján osztotta meg a hírt.

Több úszó, köztük Kapás is koronavírusos lett a vizes vb után

Az olimpia bronzérmes, világ- és Európa-bajnok magyar egyike azon úszóknak, akiknek a vizes világbajnokság után lett pozitív a koronavírustesztje.

Rasovszky egyre rosszabbul lett verseny közben, ezért kellett feladnia

Úgy nyilatkozott, hogy már reggel furcsán érezte magát, de bízott egy jó eredményben. Ugyanakkor az Európa-bajnokság miatt végül úgy döntött, kiszáll.

Vizes vb: Betlehem Dávid 5., Rasovszky Kristóf feladta az olimpiai távot

A olimpiai ezüstérmes veszprémi versenyző, Rasovszky már a rajtnál sem érezte jól magát.

Rasovszky feladta a 10 km-t, Betlehem Dávid elképesztő úszással 5. lett

A világbajnoki címet az olasz Gregorio Paltrinieri szerezte meg.

A 18 éves Betlehem Dávid 5., Rasovszkyt hasba rúgták, ezért feladta

A férfi 10 kilométeres nyíltvízi úszók versenyét felemás szájízzel fejezte be a két magyar sportoló, egyik szemünk sír, a másik nevet a vizes-világbajnokság szerdai délelőttjén.

Vizes vb: Olasz Anna 6. az olimpiai távon

Tíz kilométeren a másik magyar versenyző, Balogh Vivien a 17. helyen ért célba.

Vizes-vb: Olasz Anna hatodik a nyílt vízi úszás olimpiai távú versenyén

10 kilométer után 5 tized döntött az első helyről.

Olasz Anna hatodik női 10 kilométeren

Szerda reggel nyolc órakor ugrott be a Lupa-tóba a női tíz kilométeres nyíltvízi világbajnokság 61 fős mezőnye.

Sós Csaba: Az elmúlt években lehet, hogy elvesztettünk hét-nyolc Milák Kristófot

A magyar úszók szövetségi kapitánya a budapesti világbajnokság idején többször nyilatkozta, hogy valamin változtatni kell, mert érezhetően rossz irányba billent a mérleg nyelve. Megkérdezt

Meghalt Bacsa István

A férfi 92 éves volt.

Kicsi bácsiként vált ismertté a Spartacus egykori gyúrója. Szepesi Nikolett 2013-ban megjelent könyvében szexuális zaklatással vádolta meg, de az ügy elévült.

Miért lett egyszemélyes megint a magyar úszócsapat?

2000 táján Kovács Ági volt a topúszónk, most Milák Kristóf. A 2019-es 4 magyar vb-arany kifutott eredmény volt, nagy baj, hogy a mellúszásban nagyon nagy a lemaradás.

Hosszú Katinka üzent a magyar szurkolóknak

Nem mehetett el szó nélkül az elmúlt hét mellett.

"Senki nem tud semmit, ez lehetetlen küldetés" – nehezen jutott be kerekesszékkel a magyar paraúszó a vébére

Szeretett volna kijutni a nyíltvízi úszóversenyekre, azonban nem várt problémákba ütközött.

A hatalmas hőség miatt változik a vizes világbajnokság programja

Kora reggelre tették a kezdést.

Az úszókapitány szerint meg kell vizsgálni, miért billent rossz irányba a mérleg

A medencés úszóink két érmet szereztek a budapesti világbajnokságon és mindkettőt Milák Kristóf szállította.

Eltévedtek az úszók a Lupa-tavon, négy váltót is kizártak a vébén

Az élen haladó görög elnézte a kanyart, három másik pedig követte őt.

Vizes vb: nyíltvízi úszásban másodikok a magyarok, ez a harmadik érmünk

A Lupa-tavon tartott futamot a németek nyerték, harmadikok az olaszok lettek.

Vizes vb: ezüstérmesek a magyarok a nyíltvízi úszók csapatversenyében

Rohács Réka, Olasz Anna, Betlehem Dávid és Rasovszky Kristóf nyerte a magyar csapat harmadik világbajnoki érmét.

Rasovszky benyúlása volt a kulcs, célfotó döntött a harmadik magyar vb-éremről

A váltó legnagyobb hőse viszont a 18 esztendős Betlehem Dávid lett a Lupa-tavon.

Sporttörténelmet írt a magyar vegyesváltó a Lupa-tavon

Vasárnap 13 órakor a Lupa-tavon megkezdte szereplését a magyar nyíltvízi úszóválogatott, és a Betlehem Dávid, Olasz Anna, Rasovszky Kristóf, Rohács Réka négyes ezüstérmet nyert. Ez az első csapat vb-é

Dr. Sós Csaba élő adásban fakadt ki a vb legfurcsább ítélete ellen

Mutatjuk min akadt ki és mit mondott a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya.

Milák Kristóf még csak ezután teljesedhet ki igazán, de a csillogása elrejti a magyar úszás problémáit

Hosszú Katinka megkapta a tiszteletet, amit káprázatos pályafutása végén megérdemelt. Befejezték a medencés úszók a budapesti világbajnokságon, Milák nagyon egyedül van a dobogón.

Hosszú Katinka: Dolgozom azon, hogy leporoljam az Iron Ladyt

Hosszú elmondta azt is, mivel vigasztalta meg magyar riválisát, aki lecsúszott a döntőről.

Dráma az úszó-vb-n: elvették az 50 háton győztes amerikai vb-címét, odaadták másnak az aranyát, majd mégis visszaadták az eredeti győztesnek

Justin Ress egy óra alatt kétszer nyerte meg ugyanazt a számot.

Hosszú Katinka: Még négy érmet valahogy össze kell szednem

Lemaradt a dobogóról kedvenc számában, 400 méter vegyesen Hosszú Katinka. Kicsit bosszantja, de úgy érzi, az Eb-n jó esélyekkel indul majd.

Amerika úgy dominált az úszóvébén, mint még senki

A Duna Arénában rendezett úszó-világbajnokság szombati zárónapján az amerikaiak történelmet írtak, ugyanis saját rekordjukat megdöntve 45 dobogós helyezéssel zártak.

Látványos programmal zárult a szinkronúszás a vizes-vb-n

Az utolsó napon a döntőbe jutó magyar szinkronúszó csapat a 11. helyen végzett a highlight program fináléjában, amelyet fölényesen Ukrajna nyert.

Hosszú Katinka 12 éve nem csinált ilyet döntő előtt

Bár 2011 óta először nem nyert érmet világbajnokságon, mégis nagyon kedves volt számára a budapesti vébé.

Hosszú Katinka negyedik 400 méter vegyesen

A háromszoros olimpiai bajnok nagyot küzdött, de nem bírt a fiatalokkal.

15 éves úszó nyerte a 400 vegyest, Hosszú Katinka a negyedik

A 15 éves Summer McIntosh nyerte meg a női 400 méteres vegyesúszás döntőjét a budapesti vizes világbajnokságon. Hosszú Katinka a negyedik lett.

Világcsúcsnak indult, világbajnoki rekordot hozott az egyik legkeményebb úszóverseny

Az olasz Gregorio Paltrinieri kockáztatott és nyert: mindne idők legidősebb világbajnoka lett 1500 gyorson.

Elsőként csapott a célba, mégis kizárták az amerikai úszót

Drámai versennyel indult a budapesti vizes világbajnokság úszóversenyének utolsó döntős programja.

A magyar szinkronúszó csapat 11. lett a highlight programban

A számot nagy fölénnyel Ukrajna nyerte.

Milák Kristóf egy kicsit kilóg a magyar úszás klasszisainak sorából

22 éves korára mindent megnyert, a vb-t már háromszor is. Wladár Sándor elnök szerint egy terminátor, aki mindent átüt. Jelenlegi edzője, Virth Balázs szerint jó látni, hogy emberből van. Korábbi edzője megválaszolta, miért most tudott duplázni. A Milák-titokban ott van a stílus és a tejsav is.

Milák riválisa: Örülök, hogy a történelem része lehetek

Míg a magyar klasszis az időeredménye miatt elégedetlenkedett, a másik két dobogós történelmet írt.

Hosszú Katinka az ötödik idővel döntős 400 méter vegyesen

A Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság szombati zárónapján a szám másik magyar versenyzője, a tavaly Európa-bajnoki ezüstérmes, Mihályvári-Farkas Viktória nem jutott be a döntőbe.

Hosszú Katinka még egyszer megrázta magát

Ötödik helyen döntős a háromszoros olimpiai bajnoknő 400 vegyesen.

Gyarmati Andrea: A győzelemhez kevés a munka és a tehetség

Szeretni is kell.

Elsírta magát a fiatal magyar úszó, Hosszú Katinka vigasztalta

Mihályvári-Farkas Viktória idén a legjobb idejét úszta 400 vegyesen, ám így is lemaradt a döntőről.